Mikołajkowy koncert Dawida Podsiadło w Trójce

W niedzielę 6 grudnia 2015 roku w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 wystąpi Dawid Podsiadło. Podczas mikołajkowego koncertu w Trójce młody i utalentowany wokalista zaprezentuje na żywo m.in. premierowe utwory ze swojej drugiej solowej płyty „Annoyance and Disappointment”.

Niespełna trzy lata temu, kiedy szykował się do wydania debiutanckiej płyty, był dobrze zapowiadającym się zwycięzcą telewizyjnego talent show. Teraz jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki popularnej. Dawid Podsiadło, wielbiony przez fanów, ceniony przez krytyków, to prawdziwy fenomen – niezmiennie skromny, twardo stąpający po ziemi facet i nadzwyczajnie utalentowany artysta.

W październiku ukazał się drugi album wokalisty „Annoyance and Disappointment”. To liczący ponad tuzin utworów krążek, który z jednej strony wyraźnie nawiązuje do debiutu – to wciąż szlachetny pop z alternatywnym drugim dnem. A z drugiej – ukazuje też inne, nowe oblicze młodego artysty. – Więcej w niej jest życia, energii, więcej nerwu, niż nostalgii i sentymentu – mówi o nowej płycie Dawid i trudno temu zaprzeczyć. I choć tytuł albumu oznacza rozdrażnienie i rozczarowanie, fanów czekają zachwyt i satysfakcja. Chyba tylko wrodzona skromność nie pozwoliła artyście na zatytułowanie płyty w ten sposób.

Patronem medialnym „Annoyance and Disappointment” jest Trójka, która od 2 do 6 listopada przedpremierowo prezentowała utwory z tego albumu na swojej antenie. Nagranie promujące płytę, czyli „W dobrą stronę”, zajmuje obecnie pierwsze miejsce na Liście Przebojów Trójki.

Warto przypomnieć, że zaprzyjaźniony z Trójką wokalista będzie również gościem Marka Niedźwieckiego i „Listy Przebojów Programu 3”, która nadana zostanie w piątek 4 grudnia ze świętującego 40-lecie istnienia dworca Warszawa Centralna (godziny 19:00-22:00), oraz dzień później Piotra Metza podczas jego „Listy osobistej” (godziny 19:00-22:00) – również na „Centralnym”.

Transmisja koncertu Dawida Podsiadło z Muzycznego Studia Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej na antenie Programu 3 Polskiego Radia w niedzielę 6 grudnia od godziny 20:05.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *