MiniMini+ z ofertą na wiosnę 2017

Już tej wiosny Rybka MiniMini zaprasza na drugą edycję Wielkiego Castingu MiniMini+. Na najmłodszych widzów czekają również premiery i nowe odcinki ulubionych serii: „Rysuj z Myszką w Paski”, „Dzielny Lew Eryk” czy weekendy z Barbie.

Śledź szczegóły w programie telewizyjnym MiniMini+

Wiosna dla fanów MiniMini+ to wyjątkowa okazja do rozpoczęcia przygody telewizyjnej. Już w maju rusza Wielki Casting MiniMini+ do kolejnej edycji programu „Wygibajki”, którego pierwszą odsłonę można było śledzić na kanale MiniMini + jesienią 2016 roku. „Wygibajki” to program wprowadzający dzieci w świat muzyki. W każdym odcinku laureaci castingów mają okazję poznać instrumenty muzyczne, układy taneczne i piosenki, a mali widzowie mogą dołączyć do zabawy przed telewizorami. Tej wiosny Wielki Casting odbędzie się w dniach 20-21 maja oraz 27-28 maja. Przyjedziemy aż do 10 miast: Warszawy, Krakowa, Białegostoku, Lublina, Rzeszowa, Poznania, Trójmiasta, Wrocławia, Szczecina i Torunia.

Od 15 kwietnia na dzieci czeka nowa seria przygód Dzielnego Lwa Eryka, który wraz ze swoimi przyjaciółmi, stają przed nowymi wyzwaniami i uczą się, jak zachować się w różnych sytuacjach oraz jak pokonać dziecięce strachy. Przedszkolaki nauczą się, jak ważna jest praca zespołowa, okazywanie solidarności z kolegami i cierpliwość w dążeniu do celu. Małego Eryka czeka też nie lada wyzwanie – niedługo zostanie bratem i musi się przygotować na przyjście na świat rodzeństwa.

Rybka MiniMini przygotowała także kolejną część uwielbianej przez maluchy serii „Rysuj z Myszką w Paski”. Tym razem Myszka w Paski podpowie przedszkolakom, jak za pomocą prostych kształtów i figur geometrycznych stworzyć swoje małe dzieło sztuki. Razem z Myszką w Paski dzieci nauczą się jak rozwijać wyobraźnię, swoje talenty i twórcze myślenie poprzez kreatywną zabawę. Premiera „Rysuj z Myszką w Paski” już 27 marca.

Dla fanów najsłynniejszej lalki na świecie, w kwietniowe weekendy zapraszamy na filmy z Barbie – „Barbie: Księżniczka i żebraczka”, „Barbie: Superksiężniczki” (31 marca – 2 kwietnia), „Barbie: Księżniczka i piosenkarka”, „Barbie: Perłowa Księżniczka” (7-9 kwietnia), „Barbie: Rockowa Księżniczka”, „Barbie: Trzy Muszkieterki” (14-16 kwietnia), „Barbie: Sekret wróżek”, „Barbie: Mariposa i baśniowa księżniczka” (21-23 kwietnia), „Barbie: W świecie mody”, „Barbie: Jako Roszpunka” (28-30 kwietnia).

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *