MiniMini+ z ostatnią turą rejestracji na Wielki Casting

Rybka MiniMini czeka na wszystkie roztańczone i rozśpiewane dzieci w wieku 5 – 10 lat, które chcą zostać gwiazdami telewizji oraz wystąpić w drugiej edycji muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki”.

Sprawdź ofertę kanału MiniMini+ w PROGRAMIE TV

To już ostatni dzwonek by zarejestrować swoją pociechę na Wielki Casting MiniMini+. Ostatnia tura zapisów startuje 15 maja o godzinie 10:00.

Aby wziąć udział w castingu konieczne jest zarejestrowanie się na określoną godzinę na stronie www.casting.miniminiplus.pl. Warto odwiedzać witrynę nawet jeśli aktualnie brakuje wolnych terminów – jeśli ktoś zrezygnuje, miejsce automatycznie wróci do puli. O dostaniu się na Casting decyduje kolejność zgłoszeń. Dodatkowo, jeśli w ostatniej chwili zwolnią się miejsca, osoby, które przyjdą na imprezę, będą mogły wziąć udział w zabawie.

Finaliści zabawy zostaną zaproszeni do wzięcia udziału w II edycji muzyczno-tanecznego programu „Wygibajki”. W każdym odcinku programu uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę.

Gospodarzem programu będzie Kasia Klich. Piosenkarka angażuje się w liczne muzyczno-edukacyjne projekty dla najmłodszych. Jest autorką tekstów i ilustracji do książki z płytą CD „Bajkowa Drużyna”, która zdobyła wielu dziecięcych fanów w Polsce. Kasia uwielbia pracę z dziećmi, ma mnóstwo pozytywnej energii.

Jestem przekonana, że dla dzieci, jak i dla Kasi, będzie to niezapomniana przygoda – mówi Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych platformy nc+

Warto przyjść na wydarzenie nawet jeśli nie udało się zapisać online. Casting MiniMini+ to nie tylko szansa, aby zostać młodą gwiazdą telewizji, ale także okazja do wspaniałej zabawy. Na najmłodszych będą czekać atrakcje i niespodzianki oraz Rybka MiniMini.

Tegoroczne przesłuchania odbędą się w 10 miastach: Warszawie, Krakowie, Białymstoku, Lublinie, Rzeszowie, Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie oraz Toruniu. Szczegóły na stronie www.casting.miniminiplus.pl

Będzie to druga edycja konkursu. Zeszłoroczna cieszyła się ogromnym zainteresowaniem – wzięło w niej udział ponad 2000 dzieci.

Źródło: nc+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *