Miniserial „Kroniki rodziny królewskiej” w Cartoon Network

Średniowieczne uczty, turnieje rycerskie i dworskie intrygi przedstawione we współczesnym stylu, a do tego z dużą dawką humoru. „Kroniki rodziny królewskiej” to najnowszy miniserial Cartoon Network, który zadebiutuje na antenie 17 września 2016 roku.

Osadzone w średniowiecznym klimacie „Kroniki rodziny królewskiej” opowiadają o przygotowaniach współczesnej rodziny monarchów do dorocznego festiwalu Yule Hare. Nadchodzące święto to czas biesiadowania, pokazów, pełen śpiewów i mnóstwa śmiechu. Każdy odcinek skupia się na innym członku rodziny i jego historii, od królowej Eleonory i jej kompleksów związanych z bardzo głośnym chrapaniem, po księżniczkę Rosalindę i jej tęsknotę za życiem zwykłej nastolatki. Miniserial dowcipnie opowiada o rozterkach monarchów zarządzających średniowiecznym królestwem.

„Kroniki rodziny królewskiej” powstały w oparciu o nagrodzoną Emmy krótkometrażówkę „Yule Hare Festival”. Autorem produkcji jest Sean Szeles, producent „Zwyczajnego serialu”. Bohaterom użyczają głosu komediowe talenty takie jak Wendi McLendon-Covey („Druhny”) jako dbająca o pozory królowa Eleonora, Jon Daly („Sekretne życie Waltera Mitty”) w roli pompatycznego króla Rufusa, czy Gillian Jacobs („Community”) jako zbuntowana księżniczka Rosalinda.

„Kroniki rodziny królewskiej” powstały dzięki projektowi wspierającemu młodych artystów – Cartoon Network Studio’s Global Artists Program, podobnie jak nagrodzony Emmy miniserial „Za bramą ogrodu”.

Premiera czterech odcinków „Kronik rodziny królewskiej” w sobotę, 17 września o godzinie 7:45, na antenie Cartoon Network.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *