Miniseriale „Mamo, wróć” i „Rok za rokiem” na CBS Europa

W grudniu kanał CBS Europa zaprasza widzów na premiery dwóch wyjątkowych i emocjonujących miniseriali. Na antenie pojawi się trzyodcinkowy dramat rodzinny „Mamo, wróć”, czyli historia o Marie i Gregu, małżeństwie z 19-letnim stażem i z trójką dzieci. Niespodziewanie Marie podejmuje decyzję o rozwodzie, burząc w ten sposób pozorny rodzinny spokój. Rozpoczyna się sądowa batalia o prawo do opieki nad dziećmi, ale też próba zrozumienia swoich emocji i nauka radzenia sobie z nimi. Natomiast „Rok za rokiem” to fascynujący, futurystyczny dramat opowiadający o tym, w jaki sposób Wielka Brytania powoli zmienia się w dyktaturę. Serial śledzi losy zwykłej, manchesterskiej rodziny na przestrzeni 15 lat dynamicznych przemian politycznych i społecznych.

Sprawdź ofertę kanału CBS Europa w PROGRAMIE TV

1. odcinek serialu „Mamo, wróć” zostanie wyemitowany już 6 grudnia o 21:00, natomiast premiera „Rok za rokiem” odbędzie się 13 grudnia o 21:00.

Sprawdź godziny emisji serialu „Mamo, wróć” w PROGRAMIE TV

Mamo, wróć to kameralny dramat rodzinny o zaskakującej sile wyrazu. Po 19 latach związku Marie decyduje się na rozstanie z mężem. Jest znudzona małżeństwem i postanawia „zacząć na nowo”. Greg nie może zrozumieć decyzji żony. Nie wszystko w ich życiu się układało, lecz jest przecież trójka dzieci. Stopniowo poznajemy powody decyzji Marie, a także charaktery poszczególnych członków rodziny. Każde z nich przeżywa na swój sposób rozpad rodziny. Niebawem Marie i Greg spotkają się w sądzie, walcząc o prawo do dzieci.

Sprawdź godziny emisji serialu „Rok za rokiem” w PROGRAMIE TV

Rok za rokiem to fantastyka wyjątkowo bliska, czyli manchesterska rodzina i zmieniający się świat… Rok 2019. Vivian Rook, bizneswoman z ambicjami politycznymi, wywołuje skandal swoimi bezpośrednimi sądami wygłoszonymi w telewizyjnym programie. Gdy elity są oburzone, zwykli ludzie zachwycają się szczerością aspirującej polityczki. Tymczasem pochodząca z Manchesteru rodzina Lyonsów świętuje narodziny dziecka Rosie – jednej z czwórki rodzeństwa wychowanego przez babcię Muriel. Wkrótce poznajemy losy członków tej zwyczajnej rodziny żyjącej w świecie niebezpiecznie zmierzającym do dyktatury.

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *