„Misfit” debiutem kinowym Tako Media i My3

8 listopada na ekrany polskich kin wejdzie młodzieżowo-muzyczny film „Misfit”, opowiadający o polskiej uczennicy (w tej roli Sylwia Lipka – piosenkarka i youtuberka), która po przylocie z USA do Polski próbuje odnaleźć się w nowym, bogatym liceum oraz spełnić swoje marzenia o śpiewaniu. Rolę w filmie mają zagrać popularni wśród dzieci i młodzieży polscy influacerzy, a wśród nich My3 – prowadzące dziecięcy program na antenie Polsatu.

Film będzie debiutem kinowym jego producenta – wrocławskiej agencji produkcyjnej Tako Media, której to twórcy są znani widzom Polsatu z szeregu produkcji telewizyjnych, także z czasu ich pracy w konkurencyjnej ATM Grupie.

„Misfit” będzie polską wersją realizowanej dotychczas w Holandii (gdzie 25 września wejdzie druga część filmu) i Niemczech produkcji filmowej w formie komedii (z elementami muzyki) skierowanej do dzieci i młodzieży.

W filmie zobaczymy takich internetowych twórców jak: Nanami Chan, Mateusz Ciawłowski, Alex Mandostyle, Yoshi, Admiros, Bez Kanału, Prostracja, Vnarf, Kinga Sawczuk, True Beauty is Internal, Emiflash, Sheo, Edyta Prusinowska, Julia Chatys, Hadesiak i Maciej Tomaszewski.

Pojawi się także znany również Polsatu zespół My3 – którego to członkinie Julia „Julka” Trojanowska, Natalia „Natka” Klewicz i Karolina „Gefi” Gefert prowadziły na antenie słonecznej telewizji program dla dzieci i młodzieży sygnowany nazwą zespołu. Program ten (także autorstwa Tako Media, który to jest producentem zespołu) po jednosezonowej przerwie wróci do Polsatu najwcześniej tej jesieni. Do tej pory dziewczyny będzie można spotkać w social mediach (a zwłaszcza na Instagramie i YouTubie) oraz na koncertach.

Film promuje akcja #jestemM w social mediach oraz tajemnicza litera M (logo produkcji), której to pojawienie się mocno zaintrygowało i zaciekawiło widzów twórców.

Szerzej o filmie jego aktorzy opowiadają w specjalnym spocie: https://youtu.be/k068VgZ8WBk.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Planowany jest także udział internautów w filmie, ale szczegóły w tym zakresie zostaną przedstawione wkrótce. Premierę filmu w kinach zapowiedziano na 8 listopada 2019 roku.

Źródło: Krzysztof Miśkowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *