Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2016 w Czwórce

Najpiękniejszy początek wakacji – dzięki dwóm niezwykle widowiskowym imprezom, na których zaprezentują się najbardziej urodziwe Polki – zapewni telewidzom Czwórka. 24 czerwca 2016 roku stacja pokaże na żywo Półfinał Miss Polski, a 29 czerwca – retransmisję Finału Miss Polski Nastolatek.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

W sobotę, 24 czerwca o godzinie 22:00, prosto z Amfiteatru w Kozienicach TV4 transmitować będzie galę półfinału wyborów Miss Polski 2016. Wystąpi na niej 40 półfinalistek wyłonionych spośród setek pięknych Polek z całego kraju, które zgłosiły się do udziału w konkursie. Widzowie będą mogli kibicować ich rywalizacji o miejsce w finale i szansę na zdobycie korony najpiękniejszej.

Jak zwykle nie zabraknie emocji i efektownej oprawy. Kandydatki zaprezentują się m.in. w kreacjach w stylu boho-glamour, w sukniach wieczorowych i koktajlowych oraz w strojach kąpielowych. Jury, w którym zasiądzie m.in. Miss Polski 2015 Magdalena Bieńkowska, wybierze 24 finalistki, które w grudniu walczyć będą o tytuł Miss Polski i zaszczyt reprezentowania kraju na międzynarodowym konkursie piękności.

Galę poprowadzi Paulina Sykut-Jeżyna, a muzycznie wieczór uświetnią występy Sławka Uniatowskiego i Moniki Lewczuk.

Kilka dni później, w środę, 29 czerwca o godzinie 20:00 na antenie Czwórki rozpocznie się retransmisja Finału Miss Polski Nastolatek.

Na scenie kozienickiego amfiteatru zobaczymy 24 dziewczęta w wieku od 14 do 18 lat ubiegające się o koronę będącą przepustką do konkursów międzynarodowych i na światowe wybiegi. Nastoletnie finalistki zaprezentują się w modnych kolekcjach boho, casual i sportowej oraz w strojach kąpielowych i sukienkach wieczorowych.

W gronie jurorów oceniających kandydatki znajdzie się m.in. laureatka ubiegłorocznego konkursu Maja Sieroń. Obok Miss Polski Nastolatek 2016 wyłonione zostaną cztery Wice Miss oraz zdobywczynie tytułów Miss Jovi i Miss Polski Nastolatek Fanów.

Podczas gali, której gospodarzem będzie Kamil Baleja, zaśpiewają Kasia Moś i Mateusz Ziółko.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *