Nowy sezon serii „Fani czterech kółek” na Discovery Channel

Mike Brewer i Edd China to osoby, których nie trzeba przedstawiać. Od kilkunastu lat prowadzą jeden z najpopularniejszych programów motoryzacyjnych. W dziedzinie renowacji i handlu używanymi maszynami nie mają sobie równych. Auta to ich największa życiowa pasja, a o poszczególnych modelach wiedzą nierzadko więcej niż sami producenci. Ci faceci przemierzają Anglię oraz wiele państw na całym świecie wzdłuż i wszerz w poszukiwaniu samochodowych perełek. Na jakie kultowe pojazdy uda im się trafić tym razem? Premiera pierwszego odcinka nowego sezonu serii „Fani czterech kółek” już 8 lipca 2016 roku na Discovery Channel.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

W nowej serii „Fani czterech kółek” widzów czeka prawdziwa lawina motoryzacyjnych emocji. Nie zabraknie nerwów, bo często znalezione przez Mike’a dwuślady liczą dziesiątki lat, a Edd ma problemy z ich naprawą. Zobaczymy całą gamę wspaniałych pojazdów, od ekologicznej Hondy CVCC z 1977 roku po klasyczne samochody wyścigowe takie jak Chevrolet Corvette z 1968 roku. Po skończonym remoncie tych dwóch maniaków motoryzacji zabiera odrestaurowaną maszynę na próbną jazdę, a potem Mike próbuje ją sprzedać. Jak się okazuje handel używanymi samochodami to niezwykle trudny biznes. Czy Eddowi uda się sprawić, by te motoryzacyjne skamieliny znów trafiły na szosy? Na którym z tych kultowych aut uda im się zarobić najwięcej?

Jak zwykle w programie nie zabraknie również praktycznych porad dotyczących sprzedaży i kupna używanych pojazdów. Zajrzymy pod maski naprawianych maszyn, poznamy ich największe sekrety i zobaczymy jak otrzymują drugie życie. Dowiemy się także jaka historia stoi za każdym z prezentowanych w serii aut. To właśnie samochody, a nie tylko prowadzący, są niekwestionowanymi gwiazdami „Fani czterech kółek” – zobacz jak odzyskują swój dawny blask i powracają na drogi.

„Fani czterech kółek”

Premiera nowego sezonu: piątek, 8 lipca, godzina 21:00

Źródło: Discovery Networks CEEMEA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *