„Mistrz Kierownicy” – nowy konkurs radiowej Jedynki

W poniedziałek 11 marca o godz. 17.15 w radiowej Jedynce rozpocznie się telefoniczny konkurs dla słuchaczy, którego celem jest m.in. edukacja w materii szeroko pojętego Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Potencjalni mistrzowie kierownicy powalczą o atrakcyjne gadżety Programu 1.

Tematyka pytań konkursowych dotyczyć będzie zagadnień związanych z Bezpieczeństwem Ruchu Drogowego wynikających z Kodeksu Drogowego oraz opisujących nietypowe zachowania w ruchu drogowym (droga, ulica, chodnik).

Kto ma szansę zdobyć tytuł „Mistrza Kierownicy” radiowej Jedynki? – Mistrz Kierownicy radiowej Jedynki to Przyjaciel Motoryzacyjny Radia Kierowców, ktoś, kto wie kiedy używa się świateł dziennych, kiedy świateł mijania, a kiedy świateł przeciwmgłowych. To ktoś, kogo auto nie jest wybrakowane i jest wyposażone w przełącznik kierunkowskazów, z którego nasz Mistrz korzysta przy każdej zmianie kierunku jazdy. To ktoś, kto zna przepisy ruchu drogowego i je stosuje, a także ktoś, kto na drodze jest życzliwy i uprzejmy – mówi Mariusz Dąbrowski z Radia Kierowców, które od 45 lat jest na antenie Programu 1 Polskiego Radia.

Konkurs, polegający na telefonicznej rozmowie na żywo ze słuchaczami, emitowany będzie na antenie radiowej Jedynki od poniedziałku do piątku w godz. 17.15-17.17.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *