„Mistrz Zakupów” – nowy teleturniej od 6 czerwca w Polsacie

6 czerwca 2015 roku Polsat zaprasza na nowy teleturniej pod tytułem „Mistrz Zakupów”, który poprowadzi Piotr Gąsowski. Jesteś mistrzem lub mistrzynią w zakupach? Udowodnij to i wygraj 250 tys. złotych.

W każdym z 13 odcinków programu weźmie udział 3 uczestników. Będą mieli maksymalnie 5 minut na zakupy. A zazwyczaj jeszcze mniej, by podołać wyzwaniu. Czy tyle czasu wystarczy, by zrobić zakupy sprawnie, szybko i z pomysłem? Pierwsze zadanie konkursowe to zdrowe śniadanie dla 5 osobowej rodziny. Liczy się czas oraz ilość wydanych pieniędzy. Osoba, która będzie najbliżej wyznaczonej kwoty, a jej koszyk będzie wypełniony najwłaściwszymi produktami śniadaniowymi, wygra ten odcinek. Tematy kolejnych odcinków to: wielki grill, polowanie na promocje, lodówka studenta oraz m.in. siła w duecie, czyli przyjęcie urodzinowe dla dzieci. Zwycięzca każdego odcinka konkursowego otrzyma nagrodę w wysokości 10 000 zł.

W programie nie chodzi tylko o jakość, przydatność produktów spożywczych i ilość wydanych na nie pieniędzy. Ale też to, który z uczestników jest najsilniejszy, najszybszy i najsprytniejszy. W jednym z kolejnych odcinków zawodnicy wezmą bowiem udział w konkurencjach sprawnościowych m.in.: dla miłośników kuchni włoskiej – przygotowanie pizzy.

W ostatnim, 13. odcinku do rywalizacji przystąpi 12 zwycięzców z 12 odcinków plus 1 nowy uczestnik i wszyscy będę walczyć o główną wygraną: 250 000 zł.

Producentem „Mistrza Zakupów” jest firma TFP Sp. z o.o. Za reżyserię odpowiada Michał Brożonowicz. Autorami scenariusza są: Olga Cerkaska i Michał Brożonowicz.

Debiut produkcji na antenie Polsatu w sobotę 6 czerwca o godzinie 18:40.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *