Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn 2019 na sportowych antenach Polsatu

W czwartek, 12 września, rozpoczną się Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn. Wśród faworytów do zwycięstwa w całym turnieju jest Reprezentacja Polski – aktualni Mistrzostwie Świata. Transmisja wszystkich meczów ME rozgrywanych w Francji, Belgii, Holandii i Słowenii wyłącznie na sportowych antenach Polsatu. Spotkania „grupy polskiej” skomentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga.

Sprawdź godziny transmisji Mistrzostw Europy w siatkówce mężczyzn w PROGRAMIE TV

Jeszcze nie opadły emocje związane z rywalizacją siatkarek, a już za chwilę walkę o prym na Starym Kontynencie rozpoczną Panowie. W turnieju rozgrywanym, aż w 4 krajach, 24 drużyny powalczą na 10 halach rozlokowanych w 9 europejskich miastach. Finał Mistrzostw Europy odbędzie się w niedzielę, 29 września w Paryżu. Wśród faworytów całego turnieju jest oczywiście Reprezentacja Polski – aktualni Mistrzostwie Świata, którzy chwilę temu wywalczyli awans na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie. Podopieczni Vitala Heynena będą rozgrywać swoje mecze w Holandii, gdzie oprócz gospodarzy turnieju ich przeciwnikami w grupie D będą także Czechy, Czarnogóra, Ukraina i Estonia. Z ostatnią z wymienionych drużyn Biało-Czerwoni rozegrają swój pierwszy mecz na turnieju. Transmisja spotkania od godziny 16:50, w piątek, 13 września, na antenie Polsatu Sport.

Wszystkie mecze Polaków oraz spotkania „polskiej grupy” skomentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga. Relacje reporterskie przygotuje Marcin Lepa. Pozostałe mecze Mistrzostw Europy komentować będą m.in. Adrian Brzozowski, Adam Romański, Damian Dacewicz, Ireneusz Mazur i Krzysztof Wanio.

Sprawdź ofertę kanału Polsat Sport w PROGRAMIE TV

Godzinę przed każdym meczem Reprezentacji Polski rozpocznie się studio przedmeczowe, które poprowadzi Jerzy Mielewski. Wśród gości widzowie zobaczą m.in. byłych Reprezentantów Polski i ekspertów siatkówki.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *