Mistrzostwa świata piłkarek ręcznych tylko w Telewizji Polskiej

W sobotę, 2 grudnia, o godz. 17:15 reprezentacja Polski meczem ze Szwecją rozpocznie walkę w mistrzostwach światach piłkarek ręcznych. Transmisje w TVP Sport, TVP3, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

Sprawdź szczegóły w programach telewizyjnych kanałów TVP3 i TVP Sport

Przed czterema i dwoma laty Polki były największą niespodzianką mistrzostw świata, rozgrywanych w Serbii i Danii. Nie tylko wyszły z grupy, lecz także w 1/8 finału oraz w ćwierćfinale pokonały wyżej notowane rywalki i weszły do strefy medalowej. Tam musiały jednak uznać wyższość innych reprezentacji. Czwarte miejsca jednak to najlepszy wynik naszej kobiecej reprezentacji w mistrzostwach świata.

TVP Sport i TVP3 pokaże 28 meczów mistrzostw świata: 16 fazy grupowej i 12 fazy pucharowej (4 spotkania 1/8 finału, wszystkie ćwierćfinały, oba półfinały i spotkania o medale), 81 spotkań będzie można obejrzeć na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. TVP3 będzie transmitowała wszystkie mecze Polek, a także oba półfinały i finał.

Mistrzostwa z Niemiec skomentują: Piotr Dębowski i Jacek Laskowski, reporterami będą: Sylwia Michałowska i Mariusz Jankowski. Studio poprowadzą: Maciej Iwański, Maciej Jabłoński i Marcin Rams, a wśród ich gości znajdą się między innymi: byłe reprezentantki naszego kraju – Alina Wojtas i Monika Stachowska (czwarte zawodniczki mistrzostw świata) oraz trener Wojciech Nowiński.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *