Mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym w Eurosporcie 1 i w Playerze

Od 19 do 26 września we Flandrii rozegrane zostaną mistrzostwa świata w kolarstwie szosowym. Jedno z najważniejszych wydarzeń w kolarskim kalendarzu będzie obchodzić setne urodziny! W stawce nie zabraknie reprezentantów i reprezentantek Polski, w tym Michała Kwiatkowskiego i Katarzyny Niewiadomej. Transmisje wszystkich wyścigów w Eurosporcie 1 i w serwisie player.pl.

Sprawdź godziny transmisji MŚ w kolarstwie szosowym w PROGRAMIE TV

Podczas mistrzostw świata we Flandrii kolarze i kolarki będą rywalizować w jeździe indywidualnej na czas, sztafetach mieszanych oraz wyścigach ze startu wspólnego w kategoriach juniorów, U23 oraz elity. W składzie elity mężczyzn znaleźli się Michał Kwiatkowski, Michał Gołaś, Maciej Bodnar, Łukasz Owsian, Stanisław Aniołkowski i Cesare Benedetti. Z kolei wśród kobiet zobaczymy Katarzynę Niewiadomą, Martę Lach, Karolinę Karasiewicz, Aurelę Nerlo, Martę Jaskulską i Karolinę Kumięgę.

Mistrzostwach świata 2021 rozpoczną się w niedzielę od jazdy indywidualnej na czas elity mężczyzn. Czasówki elity kobiet, kolarzy do lat 23, juniorów i juniorek potrwają do wtorku. W środę odbędzie się rywalizacja sztafet mieszanych, a od piątku do niedzieli zaplanowano wyścigi ze startu wspólnego. W sobotę i niedzielę odbędą się wyścigi elity.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Eurosport 1 i serwis player.pl pokażą na żywo każdy wyścig podczas mistrzostw świata. Rywalizację o tęczową koszulkę i medale skomentują Tomasz Jaroński, Dariusz Baranowski, Adam Probosz, Igor Błachut, Stanisław Brzósko i Karol Dziambor.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *