Mistrzostwa świata w lekkiej atletyce w TVP

4 sierpnia w Londynie rozpoczynają się mistrzostwa świata w lekkiej atletyce. Transmisje z zawodów widzowie obejrzą w TVP1, TVP2, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Dwójka Polaków: Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek są liderami światowych tabel. Czy z Londynu wrócą ze złotymi medalami?

Sprawdź szczegóły transmisji w PROGRAMIE TV

W tym sezonie żaden z zawodników nie jest w stanie zbliżyć się do osiągnięć wspomnianych reprezentantów Polski. Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek to nasi najwięksi faworyci, ale o medale będą walczyć także inni: Kondrad Bukowiecki i Michał Haratyk w pchnięciu kulą, Piotr Lisek i Paweł Wojciechowski w skoku o tyczce, Kamila Lićwinko i Sylwester Bednarek w skoku wzwyż, Joanna Jóźwik, Adam Kszczot i Marcin Lewandowski na 800 m, Piotr Małachowski i Robert Urbanek w rzucie dyskiem czy Wojciech Nowicki w rzucie młotem.

Wieczorne finały pokaże TVP1 i TVP2. Całość, w tym poranne eliminacje, będzie można zobaczyć w TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport. Zawody z Londynu skomentują: Włodzimierz Szaranowicz, Przemysław Babiarz i Marek Jóźwik. Ekspertem będzie były halowy mistrz Europy i świata w siedmioboju – Sebastian Chmara. Reporterem w stolicy Wielkiej Brytanii – Aleksander Dzięciołowski. Studio poprowadzi Maciej Kurzajewski.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *