Mistrzostwa świata w lotach w Planicy na żywo w Eurosporcie 1

Od czwartku do niedzieli na słynnej Letalnicy rozegrane zostaną mistrzostwa świata w lotach narciarskich. Eurosport 1 pokaże na żywo każdy skok pierwszej wielkiej imprezy w tym sezonie – w czwartkowych kwalifikacjach, czterech seriach konkursu indywidualnego w piątek i sobotę oraz zawodach drużynowych zaplanowanych na niedzielę.

Sprawdź godziny transmisji MŚ w lotach w PROGRAMIE TV

Już w czwartek w Planicy rozpocznie się pierwsza w tym sezonie wielka impreza w skokach narciarskich! Do niedzieli najlepsi skoczkowie świata, a wśród nich między innymi Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Piotr Żyła, będą rywalizować w mistrzostwach świata w lotach, które zostaną rozegrane na słynnej Letalnicy. Eurosport 1 pokaże każdy skok w kwalifikacjach, czterech seriach konkursu indywidualnego i zawodach drużynowych. Rywalizację skomentują Marek Rudziński i Igor Błachut. Wydarzenia prosto z Planicy relacjonował będzie Kacper Merk. W studiach towarzyszących transmisjom widzowie Eurosportu usłyszą znakomitych ekspertów stacji na czele z Jakubem Kotem.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Trener Michal Doleżal powołał na mistrzostwa świata w lotach Dawida Kubackiego, Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Klemensa Murańkę, Andrzeja Stękałę oraz Aleksandra Zniszczoła. Tytułu bronić będzie Norweg Daniel-Andre Tande, który dwa lata temu w Oberstdorfie wyprzedził Kamila Stocha i Richarda Freitaga.

Źródło: Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *