„Moja Mama i Twój Tata” z Katarzyną Cichopek w Polsacie

We wrześniu na antenie Polsatu zagości program, w którym dorosłe dzieci szukają miłości dla swoich rodziców singli. A to wszystkie pod okiem Katarzyny Cichopek, która powraca do Polsatu.

Sprawdzaj szczegóły w programie telewizyjnym kanału Polsat

„Moja mama i twój tata” to program randkowy, w którym bohaterami są dojrzali single po przejściach, poszukujący miłości. Każde z nich ma inne doświadczenia życiowe i inną historię. Rodzice będą szukać miłości z pomocą tych, którzy znają ich najlepiej – własnych dzieci.

Dorośli zamieszkają w mazurskiej willi, całkowicie odcięci od świata zewnętrznego. Zdecydują się, aby przez kilka tygodni poznawać i odkrywać siebie nawzajem, budować relacje, i zaskakiwać w zupełnie nowych okolicznościach. Uczestnicy programu to doświadczeni przez życie 40 i 50-latkowie, których historie staną się bliskie niejednemu widzowi. „Moja mama i twój tata” to także program o emocjach, relacjach z najbliższymi, ale także o trudach codzienności.

Dzieci zamieszkają w drugim domu, w którym na bieżąco będą śledzić i komentować poczynania rodziców. To one będą miały największy wpływ na życie swoich matek i ojców. Wreszcie – inaczej niż w życiu, to dzieci ostatecznie dadzą akcept rodzącym się uczuciom. Bo – jak mówi jeden z uczestników „W życiu wszystko łatwiejsze jest we dwoje”.

Zarówno szukanie miłości, jak i rozłąka z najbliższymi będzie testem dla relacji, jaką stworzyli rodzice ze swoimi dziećmi.

Program poprowadzi Katarzyna Cichopek, której wybór na prowadzącą nie jest przypadkowy. Empatyczna, obdarzona niezwykłym darem słuchania i rozumienia ludzi dziennikarka, psycholożka, matka i partnerka, która będzie czuwała nad losami mieszkańców mazurskich willi.

„Moja mama i twój tata” od września na antenie Polsatu.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *