15. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w Polsacie

Jesienią br. w Polsacie startuje 15. edycja show „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Twórcy przygotowali dla fanów programu kolejną niespodziankę – możliwość udziału w programie w roli partnera tanecznego gwiazd. Każdy profesjonalny tancerz tańca towarzyskiego może zgłosić się na casting, na którym wyłoniony zostanie przynajmniej jeden tancerz kolejnej edycji.

Sprawdź godziny emisji audycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazami” w PROGRAMIE TV

Do 10 lipca twórcy programu czekają na zgłoszenia poprzez formularz dostępny na stronie: jake-vision.pl/tzg-casting.

Wiosną tego roku Polsat pokazał 14. edycję „Tańca z Gwiazdami”, która cieszyła się rekordową popularnością. Co tydzień w niedzielny wieczór przed telewizorami zasiadało blisko dwa miliony osób. Program powrócił po półtorarocznej przerwie w nowej odsłonie, a jak pokazują wyniki oglądalności, zmiany spodobały się widzom.

W 15. edycji widzowie także mogą spodziewać się zmian. W wyścigu po Kryształową Kulę wystartuje 11 par. Nowością będą tak zwane dogrywki – w niektórych odcinkach pary, które otrzymały najmniej punktów dostaną szansę na ponowne zatańczenie. W dogrywce jednak nie będą ich już oceniać widzowie tylko sami jurorzy i to ich głos przesądzi o dalszym udziale w programie.

Nie zmieni się skład jury, w którym zasiadają Iwona Pavlović, Ewa Kasprzyk, Rafał Maserak i Tomasz Wygoda. Głównym choreografem pozostaje Tomasz Barański, za kostiumy odpowiedzialna będzie Martyna Łach, a show poprowadzi duet Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

15. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od 8 września w Polsacie o 20.00.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *