„Moje Disco Moje Wszystko” wraca na antenę Disco Polo Music

W niedzielę, 1 września o 13:00, zobaczymy premierowy odcinek drugiego sezonu programu „Moje Disco Moje Wszystko”. Gośćmi Pauliny Sykut-Jeżyny będą Łobuzy i Czadoman. Jakie były ich początki? Jak powstawały największe przeboje? A to wszystko z dawką najlepszej muzyki tanecznej. Powtórki „Moje Disco Moje Wszystko” w piątki o 19:00 oraz w soboty o godzinie 13:00.

Sprawdź godziny emisji programu „Moje disco, moje wszystko” w PROGRAMIE TV

Największe gwiazdy disco polo, ich początki, najlepsze przeboje, co motywuje ich do pracy, gdzie szukają inspiracji, gdy tworzą nowe utwory, które śpiewają rzesze fanów, a teledyski osiągają miliony wyświetleń w Internecie? „Moje Disco Moje Wszystko” wraca z drugim sezonem już w niedzielę, 1 września o 13:00. W pierwszym odcinku gośćmi Pauliny Sykut-Jeżyny będzie absolutny top disco polo. Łobuzy, którzy szturmem zdobyli serca fanów takimi hitami jak „Ona czuje we mnie piniądz”, „Łobuz kocha najbardziej”, czy „Zbuntowany anioł”. Drugą gwiazdą premierowego odcinka „Moje Disco, Moje Wszystko” będzie Czadoman, twórca m.in. przeboju „Ruda tańczy jak szalona”, do którego teledysk został obejrzany w Internecie ponad 113 milionów razy. W kolejnych odcinkach programu zobaczymy m.in. takie zespoły jak Boys, Fanatic, Top One, Skaner, Weekend, Mejk, Voyager, a także artystów młodego pokolenia disco polo, m.in.: Power Play, Exaited, Shantel, Power Boy, Dejw, Luka Rosi, Effect, MPower, Spontan, Bayera, czy Boyfriend. W każdym odcinku oczywiście nie zabraknie tego co najważniejsze, czyli najlepszej muzyki, przy której ludzie bawią się na każdej dyskotece, czy domówce.

Sprawdź ofertę kanału Disco Polo Music w PROGRAMIE TV

Premierowe odcinki drugiego sezonu „Moje Disco Moje Wszystko” od 1 września, w każdą niedzielę o godzinie 13:00 na antenie Disco Polo Music. Powtórki w każdy piątek o 19:00 i w soboty o godzinie 13:00. Drugi sezon programu widzowie będą mogli również oglądać od soboty, 7 września o godzinie 10:45 na antenie Telewizji Polsat.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *