Monika Bednarska dołączyła do działu sprzedaży bezpośredniej Grupy Eurozet

Z dniem 1 grudnia br. Monika Bednarska rozpoczęła pracę na stanowisku manager ds. analiz danych i projektów marketingowych sprzedaży bezpośredniej Grupy Eurozet.

Po kilku latach pracy w Grupie RMF i w sektorze publicznym, wesprze swoim analitycznym doświadczeniem Dział Sprzedaży Bezpośredniej Grupy Eurozet. Będzie odpowiedzialna za przygotowywanie analiz danych, które dostarczą merytorycznych argumentów do wykorzystania w ofertach i projektach crossmediowych, po to, by skutecznie realizować cele sprzedażowe Grupy Eurozet. Będzie zajmować się także analizą rynku, branży i konkurencji oraz uczestniczyć w budowaniu strategii sprzedażowych.

Monika Bednarska jest analitykiem danych z wieloletnim doświadczeniem w zakresie wsparcia sprzedaży i marketingu, budowania narzędzi, analityki biznesowej i strategicznej. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w segmentach finansowym i mediowym, z którym związana jest od 2004 r. Wcześniej pracowała na stanowisku specjalisty ds. strategii mediowych i analiz w Doradztwie Mediowym (obecnie Grupa Eurozet). Następnie była związana z Grupą RMF, gdzie zajmowała się działaniami marketingowymi oraz wsparciem sprzedaży zarówno bezpośredniej, jak i agencyjnej.

Źródło: Eurozet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *