Motowizja w lutym z nowościami

W lutym Motowizja zaprasza wszystkich miłośników motoryzacji na dwa nowe programy. Na antenie zagoszczą „Isle of Man 2016 TT” – wyścigi motocyklowe uznawane za najniebezpieczniejsze na świecie oraz nowy magazyn „AutoSpeed” prezentujący najważniejsze wydarzenia ze świata sportów motorowych. Luty to też początek nowego sezonu „Monster Energy NASCAR Cup series”.

„Isle od Man” – Najsłynniejszy i najbardziej niebezpieczny drogowy wyścig motocyklowy świata

„Isle of Man 2016 TT” to podsumowanie tygodnia wyścigowego na wyspie Man z 2016 roku. W programie widzowie zobaczą jak przebiegała rywalizacja w poszczególnych klasach. Motowizja pokaże także rozmowy z zawodnikami, zaprezentuje ich sylwetki oraz dokonania w tym najsłynniejszym i zarazem jednym z najbardziej niebezpiecznych wyścigów drogowych na świecie. Odpowiemy również na najczęściej zadawane pytania i obalimy mity związane z wyścigami motocyklowymi na wyspie Man. Olbrzymia prędkość, adrenalina, zmienne warunki i konsekwencje nawet najmniejszych błędów jakie muszą ponieść motocykliści – to wszystko już od premierowego, pierwszego odcinka poświęconego Ianowi Hutchinsonowi. Start w poniedziałek 6 lutego, o godzinie 20:40.

Magazyn „AutoSpeed” – najważniejsze informacje ze świata motoryzacji

Druga nowość to magazyn „AutoSpeed” w którym Motowizja zaprezentuje cotygodniową dawkę najświeższych informacji ze świata sportów motorowych. Widzowie otrzymają newsy z krajowych serii wyścigowych, imprez międzynarodowych, a także najbardziej znanych rajdów i wyścigów z Formułą 1 włącznie. W magazynie „AutoSpeed” Motowizja pokaże analizy, rozmowy i komentarze, a także przegląd najważniejszych wydarzeń tygodnia. Na premierę pierwszego odcinka zapraszamy już w poniedziałek 13 lutego, o godzinie 22:00.

„Isle of Man 2016 TT”

Emisja: poniedziałek, od 6 lutego, godzina 20:40

„AutoSpeed”

Emisja: poniedziałek, od 13 lutego, godzina 22:00

„Monster Energy NASCAR Cup Series”

Inauguracja: niedziela, 26 lutego, godzina 20:00

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *