Od 23 czerwca największe emocje motoryzacyjne jakie dostarcza Motowizja, przeżywać mogą także abonenci oferty telewizyjnej Netii. Widzowie obejrzą m.in. serię wyścigową Monster Energy NASCAR Cup Series, DTM, ADAC GT Masters, a także relacje z rajdów WRC czy wyścigów Formuły E. Motowizja dostępna jest w pakiecie Sport i Emocje Plus na pozycji 81. Dodatkowo wszyscy abonenci będą mogli oglądać Motowizję przez miesiąc bez dodatkowych opłat.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Po dołączeniu do platformy player.pl w marcu tego roku, Motowizja powiększa zasięg i od 23 czerwca dostępna jest w Netii.

Motowizja stale powiększa swój zasięg i od teraz dostępna jest także dla abonentów Netii. Nieustannie staramy się docierać do jak największej liczby fanów sportów motorowych. Motowizja jako jedyny kanał w Polsce umożliwia widzom śledzenie najpopularniejszych wyścigów w Stanach Zjednoczonych, czyli Monster Energy NASCAR Cup Series i to na żywo. Oprócz tego widzowie oglądać mogą podsumowania z rajdowych mistrzostw świata (WRC) i wyścigów Formuły E, a także takie zmagania jak DTM czy ADAC GT Masters. Dla fanów dwóch kółek polecamy program Przyjazne Motocyklistom oraz Motoślad prowadzony przez Aleksandra 'Ostrego” Ostrowskiego. Amatorzy programów o samochodach śledzić mogą np. Motojazdę – Garaż Motowizji, gdzie testujemy nowości oraz kultowy już Na Osi z Piotrem Zeltem. To tylko część z wielu propozycji dostępnych w Motowizji przez 24 godziny a dobę – mówi Krzysztof Mikulski, Prezes Motowizja Sp. z o.o.

Kanał oglądać można w pakiecie Sport i Emocje Plus na pozycji EPG: 81

Przez pierwszy miesiąc Motowizja jest dostępna dla wszystkich abonentów Netii w ramach okna otwartego. Poza tym każdy nowy abonent operatora będzie mógł bezpłatnie testować kanał przez pierwszy miesiąc umowy.

Źródło: Motowizja