Lifetime i Crime+Investigation w lipcu 2017

W lipcu kanały dokumentalno-rozrywkowe Lifetime oraz Crime+Investigation (CI Polsat) przygotowały szereg nowości: serię o najgorszych pannach młodych jakie widział świat, kontrowersyjny eksperyment społeczny mający na celu poprawienie sytuacji w więzieniu, a także wstrząsająca historia trzech sióstr, które uciekły z sekty.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Lifetime

„Panny młode z piekła rodem”
W cyklu „Panny młode z piekła rodem” oglądamy kobiety, które były zupełnie normalne, dopóki nie zajęły się planowaniem szczegółów własnego ślubu i wesela. Zdeterminowane, by za wszelką cenę spełnić swoje marzenie o „ślubie idealnym”, zatracają się w przygotowaniach i zamieniają ostatnie dni przed wielką uroczystością w koszmar dla wszystkich dookoła. Ale w ich przekonaniu stres, przepychanki i kłótnie są tego warte, bo najważniejsze, by wszystko wypadło perfekcyjnie – dokładnie tak, jak to sobie wymarzyły jeszcze jako małe dziewczynki.
Emisja: środa, od 26 lipca, godzina 21:00, Lifetime

„Scjentologia i jej skutki”
„Scjentologia i jej skutki” to ośmioodcinkowy cykl dokumentalny, który przybliża widzom amerykańska aktorka, artystka estradowa, producentka i autorka Leah Remini. Sama przystąpiła do scjentologów wraz z rodzicami w roku 1979, jako dziewięciolatka, a opuściła sektę w roku 2013. Stała się krytykiem Kościoła Scjentologii, którego sekrety opisała w wydanym w 2015 roku bestsellerowym pamiętniku. W kolejnych odcinkach poznajemy doświadczenia Remini i innych byłych scjentologów.
Emisja: wtorek, od 11 lipca, godzina 21:00, Lifetime

„Pop Game”
Queen Latifah i Jermaine Dupri zapraszają do swojego programu „Pop Game” z udziałem Timbalanda, jednego z czołowych producentów muzycznych, który będzie w nim oceniał młodych artystów marzących o wielkiej karierze. W ciągu dziesięciu tygodni przejdą oni pod okiem Timbalanda mordercze próby i zmierzą się z wyzwaniami, które mają sprawdzić, czy rzeczywiście posiedli umiejętności niezbędne do występów na największych scenach i arenach świata. Uczestnicy będą się uczyć zachowania przed publicznością, pracować nad indywidualnym stylem, pisać piosenki, kreować własny wizerunek, współpracować z innymi znanymi artystami pop, rozwijać swój talent wokalny i doskonalić się w zakresie choreografii. „Pop Game” nie jest propozycją dla ludzi o słabym sercu ani dla tych, którzy nie są gotowi zagrać o naprawdę wysoką stawkę. Zwycięzca nagra utwór, który wyprodukuje sam Timbaland.
Emisja: sobota, godzina 18:00, Lifetime

„Taki się urodziłem”
„Taki się urodziłem” to reality show, który w 2016 roku zdobył nagrodę Emmy. Jego bohaterami jest siedmioro młodych dorosłych, którzy urodzili się z zespołem Downa, oraz ich rodziny i znajomi. W programie przyglądamy się temu, jak realizują swoje pasje i marzenia, pracują, zawierają przyjaźnie, wchodzą w związki uczuciowe i starają się żyć maksymalnie samodzielnie, nie poddając się społecznym oczekiwaniom. Autorzy udzielają też głosu rodzicom, by opowiedzieli nam o radości, jaką sprawia im syn czy córka, i o stojących przed nimi wyzwaniach.
Emisja 2. sezonu: niedziela, godzina 21:00, Lifetime

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału Crime+Investigation Polsat

„Poligamia: uciec z sekty”
Trzy siostry uciekły z poligamicznej sekty i teraz pomagają innym odzyskać wolność. Andrea, Jessica i Shanell jako młode dziewczyny wyrwały się ze szponów potężnego Klanu Kingston, który działa w Salt Lake City w stanie Utah. Choć od tamtej pory minęło kilkanaście lat, wszystkie trzy z wielkim zaangażowaniem wspierają innych członków sekty, którzy się w niej urodzili i wychowali, ale chcieliby rozpocząć nowe życie na własny rachunek. W każdym godzinnym odcinku siostry współpracują ze znajomymi i nieznajomymi, znajdującymi się na różnych etapach zrywania z poligamią. Jak się przekonamy, jest to proces długotrwały i często bardzo skomplikowany.
Emisja 2. sezonu: sobota, od 8 lipca, godzina 22:00, Crime+Investigation Polsat

„48 godzin”
48 godzin powraca w nowej serii na Crime+Investigation. W medycynie nazywają to kluczową godziną. W śledztwie kryminalnym pierwszymi dwiema dobami. Każdy detektyw potwierdzi, że jeśli w tym czasie policja nie wpadnie na trop podejrzanego, szanse na schwytanie go spadają o połowę. „48 godzin” to reality show, którego konwencja przywodzi na myśl dramat telewizyjny. Obserwujemy pracę śledczych z wydziału zabójstw w czasie wspomnianych kluczowych 48 godzin. W każdym odcinku śledzimy losy detektywów z różnych wydziałów zabójstw, którzy starają się rozwiązać sprawy w ciągu pierwszych 48 godzin, podczas gdy czas nieubłaganie ucieka.
Emisja 20. sezonu: poniedziałek, od 3 lipca, godzina 21:00, Crime+Investigation Polsat

„60 dni w więzieniu”
W „60 dniach w więzieniu” śledzimy losy niewinnych uczestników, którzy poznają od środka niebezpieczne środowisko więzienia w Atlancie. Dyrekcja więzienia chce odkryć problemy, z jakimi boryka się placówka i dowiedzieć się, co naprawdę dzieje się za kratkami. W odpowiedzi na niedawne afery korupcyjne, do jakich doszło w więzieniu, opracowano program, w ramach którego siedmioro uczestników spędzi wśród osadzonych 60 dni, nie zdradzając swojej tajemnicy ani strażnikom, ani współwięźniom, ani personelowi.
Emisja 3. sezonu: wtorek, od 11 lipca, godzina 23:00, Crime+Investigation Polsat

Źródło: A+E NETWORKS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *