Motowizja w Polsat Box i Polsat Box Go

1 grudnia do oferty programowej telewizji satelitarnej, kablowej IPTV oraz internetowej z dekoderem Polsat Box oraz serwisu streamingowego Polsat Box Go dołączyła Motowizja – kanał stworzony przez miłośników motosportów dla sympatyków i pasjonatów motoryzacji. W Polsat Box w ramach świątecznej promocji „otwarte okno” kanał będzie dostępny dla wszystkich abonentów bez dodatkowych opłat do 7 stycznia 2024 r. W Polsat Box Go stacja wzbogaciła pakiet Polsat Box Go Sport (40 zł/30 dni).

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Na antenie Motowizji amatorzy jedno- i dwuśladów znajdą transmisje z krajowych i zagranicznych sportów motorowych, zaznajomią się z technologią, ekologią oraz poznają nowości świata motoryzacji.

W Polsat Box kanał dostępny jest w pakiecie L zarówno dla użytkowników telewizji satelitarnej, jak i kablowej IPTV. Telewizja internetowa z dekoderem zapewnia go wraz z pakietem Bogatym. Widzowie znajdą go na pozycji 308 w dekoderze. Do 7 stycznia 2024 r. wszyscy abonenci mogą oglądać Motowizję bez dodatkowych opłat w ramach świątecznej promocji „otwarte okno”. Z nowego kanału abonenci Polsat Box mogą korzystać także mobilnie w aplikacji Polsat Box Go, zgodnie z zakresem posiadanych przez siebie pakietów.

W Polsat Box Go nowy kanał można znaleźć w pakiecie Sport, który łącznie oferuje już 22 najbardziej popularne stacje sportowe. Ponadto do oferty pakietu dołączyło kilkadziesiąt tytułów z anteny stacji w formule VOD, np. WRC 2023, Zientarowe Motolove, Motojazda – Garaż Motowizji, Kultowe rajdowe, Motoikony.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *