Premiera filmu „AllSeasons Kite Movie” na Extreme Channel

Telewizyjna premiera pierwszego polskiego pełnometrażowego filmu o kitesurfingu już 3 grudnia o godz. 18.00 na Extreme Channel, a dzień później, tj.4 grudnia film będzie dostępny na darmowej aplikacji kanału – Extreme+

Sprawdź godziny emisji filmu „AllSeasnons Kite Movie” w PROGRAMIE TV

Prezentujący pełne spektrum stylów i pór roku w kitesurfingu film AllSeasons – Kite Movie, będzie dostępny do obejrzenia w zaciszu Twojego domu, na kanale Extreme Channel oraz z każdego miejsca i o każdej porze – na darmowej aplikacji mobilnej Extreme+, która niedawno zadebiutowała na rynku polskim.

Ponieważ sezon kitesurfingowy już dobiegł końca (dla niektórych oczywiście), nie ma lepszego czasu, aby zanurzyć się w tą ekscytującą produkcję i rozpalić swoją pasję, czekając z niecierpliwością na kolejny sezon.

Wyprodukowany w Polsce film bada wszystkie aspekty kitesurfingu, a przedstawiają je w nim czołowi polscy i światowi kitesurferzy. Produkcja pokazuje, jak sport ten zmienił życie ich oraz ich bliskich, jak również przygląda się relacjom między sportowcami a naturą, którą próbują okiełznać. AllSeasons Kite Movie to wyjątkowy wgląd w dyscyplinę sportu, o której wielu z nas wie bardzo niewiele.

Oglądając film widzowie przenoszą się do zapierających dech w piersiach krajobrazów, poznają najlepszych zawodników, przeżywają najbardziej skomplikowane ewolucje i niczym nieskrępowaną wolność́. Wszystkie te elementy w połączeniu z firmą produkcyjną Woodpecker Motion Pictures, specjalizującą̨ się̨ w realizacjach sportowych planów filmowych sprawiają, że mamy do czynienia z superprodukcją dokumentalną o KITESURFINGU.

Woodpecker Motion Pictures w 2021 zadebiutował z filmem, który podbił serca nie tylko fanów kitesurfingu, ale również tych wszystkich, którzy kochają podróże, dobrą muzykę i film dokumentalny w najlepszym wydaniu!

Sprawdź ofertę kanału Extreme Channel w PROGRAMIE TV

Telewizyjna premiera AllSeasons Kite Movie odbędzie się w niedzielę 3 grudnia o 18:00 na Extreme Channel. Dzień później film będzie dostępny na darmowej aplikacji mobilnej Extreme+ (aplikacja dostępna jest na Androida i iOS (do znalezienia pod hasłem Extreme Poland)).

Źródło: Extreme Channel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *