Motowizja z większą ilością polskiego motosportu

Motowizja poświęci jeszcze więcej czasu antenowego temu, co dzieje się w polskim motosporcie. Od kwietnia będzie pokazywać podsumowania wszystkich rund Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, a także nowy magazyn Motowizja Sport PL.

Sprawdź ofertę kanału Motowizja w PROGRAMIE TV

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski w Motowizji

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski to cykl najważniejszych imprez rajdowych w Polsce, w którym o sławę walczą najlepsi polscy kierowcy rajdowi. W tegorocznym kalendarzu czeka nas siedem eliminacji (sześć w Polsce i jedna na Litwie), z czego dwie odbędą się na nawierzchni szutrowej. Po raz pierwszy od 2013 roku w kalendarzu znalazł się Rajd Polski – najbardziej prestiżowy rajd w naszym kraju rozgrywany w bajkowej scenerii Mazur. Będzie to też szansa dla polskiej czołówki na zmierzenie się z najlepszymi kierowcami Europy startującymi w Rajdowych Mistrzostwach Europy, które także można obserwować na antenie Motowizji.

„Motowizja Sport PL” – nowy magazyn

„Motowizja Sport PL” to program skupiający się na polskich zawodnikach motosportowych. W każdym odcinku będzie można zobaczyć, jak nasi rodacy radzą sobie na rajdowych trasach w FIA ERC, ale także w innych krajowych mistrzostwach czy na zagranicznych torach wyścigowych.

RSMP dołączą tym samym do szerokiego grona polskich serii motosportowych obecnych na antenie Motowizji. Do tej pory widzowie mogli oglądać relacje m.in.: z pucharu BMW IS Cup oraz z Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski.

Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski to najbardziej prestiżowa seria motosportowa w naszym kraju. Jestem niezwykle zadowolony, że RSMP trafi na antenę Motowizji. Dołożymy wszystkich starań, aby nasi widzowie mogli cieszyć się relacjami z krajowych mistrzostw na najwyższym poziomie. Wiedząc jak ważną rolę w karierze każdego zawodnika odgrywają media, podjęliśmy decyzję o emisji magazynu „Motowizja Sport PL”. Chcemy dać szansę wielu zawodnikom na to, by zostali dostrzeżeni oraz sprawić, byśmy wszyscy mogli cieszyć się z ich sukcesów – Krzysztof Mikulski, prezes Motowizji.

Podsumowania każdej eliminacji RSMP w programie RSMP Raport będą miały miejsce w środy po każdym rajdzie o godzinie 20:00. Pierwszy magazyn „Motowizja Sport PL” zostanie wyemitowany 12 kwietnia o godzinie 21:00. Kolejne będą miały premierę co dwa tygodnie.

Źródło: Motowizja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *