MŚ w narciarstwie alpejskim i klasycznym oraz biathlonie w Eurosporcie

W najbliższych tygodniach Eurosport transmitować będzie najważniejsze imprezy w sportach zimowych. Od 7 lutego kibice mogą oglądać gwiazdy narciarstwa alpejskiego w mistrzostwach świata, które odbywają się w Sankt Moritz. Dwa dni później do rywalizacji w światowym czempionacie przystąpią biathloniści i biathlonistki, natomiast od 22 lutego o medale walczyć będą przedstawiciele narciarstwa klasycznego. Eurosport swoimi relacjami z najważniejszych zimowych wydarzeń w lutym rozpoczyna odliczanie do igrzysk olimpijskich w PjongCzang w 2018 roku.

Sprawdź szczegóły w PROGRAMIE TV

Przez najbliższe dwa tygodnie oczy narciarskiego świata będą zwrócone na Sankt Moritz, gdzie odbywają się mistrzostwa świata w narciarstwie alpejskim. Eurosport 1 pokaże 40 godzin transmisji tej prestiżowej imprezy. Międzynarodową ekspertką stacji jest Słowenka Tina Maza – dwukrotna mistrzyni olimpijska z Soczi. Jedną z największych gwiazd tegorocznego czempionatu jest sześciokrotna medalistka MŚ Lindsey Vonn. Amerykanka w tym sezonie blisko współpracuje z Eurosportem – widzowie mogą ją oglądać nie tylko na stokach, ale także poza nimi w specjalnym programie „Lindsey Vonn – Chasing History”.

Od 9 lutego Eurosport 1 będzie także relacjonować mistrzostwa świata w biathlonie, które odbędą się w austriackim Hochfilzen. Polscy kibice będą liczyć na udane występy naszych reprezentantek na czele z Moniką Hojnisz, Magdaleną Gwizdoń i Krystyną Guzik. Eurosport 1 pokaże wszystkie konkurencje na żywo (około 20 godzin) z komentarzem Tomasza Jarońskiego i Krzysztofa Wyrzykowskiego, którzy będą na miejscu zmagań sportowców.

Od 22 lutego do 5 marca wielkie emocje towarzyszyć będą kibicom podczas transmisji mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym. W walce o medale nie powinno zabraknąć polskich skoczków z Kamilem Stochem na czele, a także naszej najlepszej biegaczki narciarskiej, Justyny Kowalczyk. Eurosport 1 pokaże na żywo 40 godzin transmisji z tej imprezy – wszystkie konkurencje w skokach i biegach narciarskich oraz kombinacji norweskiej.

Bogata oferta sportów zimowych w Eurosporcie, który oferuje w sumie 100 godzin relacji na żywo z mistrzostw świata, to dla kibiców doskonała okazja do śledzenia wszystkich najważniejszych wydarzeń na rok do igrzysk olimpijskich w PjongCzang, które w całości będą relacjonowane na platformach Eurosportu.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *