„Agenci NCIS” w lutym w TNT

Grupa agentów specjalnych pracujących dla rządowej agencji prowadzi dochodzenia w sprawach związanych z Marynarką Wojenną i Piechotą Morską. W pierwszym sezonie bohaterowie próbują ustalić tożsamość groźnego terrorysty z Hamasu. Muszą go namierzyć, nim zacznie zabijać swoich zakładników. Premiera serialu „Agenci NCIS” w poniedziałek 13 lutego o godzinie 20:00 na antenie TNT.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału TNT

Elitarna grupa agentów specjalnych z jednostki Naval Criminal Investigative Service podróżuje po świecie, rozwiązując najtrudniejsze sprawy związane z wojskowymi przestępstwami: morderstwami, szpiegostwem, uprowadzeniami i terroryzmem. Zespołem kieruje wykwalifikowany specjalista od przesłuchań – Leroy Jethro Gibbs. Prowadzeni przez niego agenci gotowi są nawet nagiąć reguły, by wykonać swoje zadanie.

W pierwszym sezonie serialu działania głównych bohaterów skupią się wokół niebezpiecznego terrorysty Hamasu – Ariego Haswari. Agenci skoncentrują się na ustaleniu jego tożsamości i namierzeniu przestępcy, który wśród zakładników przetrzymuje ich kolegów z zespołu. Muszą zdążyć odnaleźć jego kryjówkę, nim zacznie zabijać.

Premiera serialu „Agenci NCIS” w poniedziałek 13 lutego na antenie TNT. Emisja codziennie, od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00.

Źródło: Turner Broadcasting System

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *