MŚ w piłce ręcznej: Polska – Serbia w TVP2/HD

W decydujących chwilach aż 4 miliony widzów oglądały w Telewizji Polskiej zwycięstwo polskich szczypiornistek z Francją w ćwierćfinale Mistrzostw Świata. Półfinał z Serbkami w piątek, 20 grudnia, też transmitować będzie TVP2/HD.

Dwójkę w porze meczu oglądało 2 miliony 267 tysięcy widzów (w szczycie: 3 mln 809 tys.), co dało jej 17,5% oglądalności. Tego dnia Dwójka była stacją pierwszego wyboru (udziały 13,7%).

Spotkanie Polska – Serbia będzie można zobaczyć w TVP2/HD o godzinie 17:45. Kolejny, niedzielny (22 grudnia) mecz Polek o medale (albo finał – początek spotkania o godzinie 17:00, albo o 3. miejsce – 14:15) też będzie transmitowany w Dwójce. Mecz Polek skomentuje Maciej Iwański. Studio poprowadzi Piotr Dębowski, a jego gośćmi będą: Wojciech Nowiński (były reprezentant Polski; jako trener wywalczył z drużyną piłkarzy ręcznych naszego kraju złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy) i Weronika Gawlik (reprezentantka Polski). W Serbii od początku mistrzostw jest reporter TVP, Piotr Falkowski.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *