„Mumfie” – premiera serialu w POLSAT JimJam

1 listopada na antenie POLSAT JimJam odbędzie się premiera „Mumfie”, serialu komediowego dla dzieci w wieku przedszkolnym, opartego na bajce o tym samym tytule stworzonej przez Bretta Allcrofta (twórcę „Tomka i przyjaciół”). Opowiedziana z sercem i humorem seria przedstawia pozytywnie zakręconego młodego słonia Mumfie, który wraz ze swoimi najlepszymi przyjaciółmi, Chrumcią i Meduziem, odkrywa wesoły świat Flutterstone. Dla nich żadne wyzwanie nie jest straszne, a każda porażka czy niepowodzenie to okazja do nauczenia się czegoś nowego. Seria „Mumfie” będzie emitowana w POLSAT JimJam już od 1 listopada codziennie od 16:50 oraz od poniedziałku do piątku o 6:55 i 9:25.

Sprawdź godziny emisji serialu „Mumfie” w PROGRAMIE TV

Mumfie to bardzo wyjątkowy bohater: słoń o zaraźliwym śmiechu, który mieszka we Flutterstone ze swoimi dwoma najlepszymi przyjaciółmi, Meduziem i Chrumcią. Mumfie jest miły, entuzjastyczny i pozytywnie patrzy na świat. Przyjaźni się ze wszystkimi kolorowymi mieszkańcami wyspy i zawsze można na niego liczyć. Kiedy ktoś go potrzebuje, nigdy nie odmawia pomocy, nawet jeśli nie bardzo wie, jak rozwiązać jakiś problem… ale to właśnie sprawia, że wszyscy go uwielbiają!

Świnka Chrumcia jest zwariowana, radosna i zawsze chętna, by podać pomocną dłoń. Jest niewielka, ale za to ma niezwykłą osobowość! To postać żywiołowa, tryskająca energią. Podobnie jak nasi młodzi widzowie, Chrumcia jest zachwycona każdym nowym odkryciem – i uwielbia wszystko… czasem nawet trochę za bardzo!

Z kolei Meduzio to artystyczna dusza z wyjątkową umiejętnością zmiany koloru w zależności od sytuacji. Jest to poza jego kontrolą, więc niestety często zdarza mu się zmienić barwy, gdy nie mówi prawdy… a ma czasem zbyt bujną wyobraźnię! Według Meduzia nie ma rzeczy niemożliwych. Jest on prawdziwym ekspertem w każdej dziedzinie, jednak jego entuzjazm czasem przekracza jego umiejętności. Uwielbia sobie żartować, ale zawsze stanie na wysokości zadania, gdy jest potrzebny.

Wesoła animacja i łagodna natura bohaterów bawią, uspokają i koją zmysły. Narrator pokazuje dzieciom, jak być wrażliwym na dobro ludzi wokół nas i pomaga małym widzom rozpoznawać emocje bohaterów. Ponadto historyjki koncentrują się na umiejętnościach interpersonalnych, dając dzieciom wspaniałe przykłady życzliwego odnoszenia się do innych. Każdy odcinek przedstawia jedną nową historię, a celem każdej z nich jest przekazanie pozytywnych wartości i dobra zabawa.

Sprawdź ofertę kanału Polsat JimJam w PROGRAMIE TV

Na spotkania z bohaterami serii „Mumfie” zapraszamy od 1 listopada w dni powszednie o 6:55 i 9:25 oraz codziennie od 16:50 w POLSAT JimJam!

Źródło: Polsat JimJam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *