Najlepszy lipiec w historii Telewizji Puls

Za nami najlepszy lipiec w historii TV Puls. Dodatkowo świętujący rok nadawania PULS 2 odnotował w minionym miesiącu najwyższy w swojej historii udział w rynku – 1,24% (SHR, 16-49).

Udział w rynku TV Puls wyniósł w lipcu 3,35% (SHR, 16-49), co stanowi wzrost o prawie 41% w porównaniu do analogicznego miesiąca poprzedniego roku. Stacja zajęła mocną 5. pozycję w DVB-T, odnotowując doskonały wynik 7,58% SHR (DVB-T, 16-49).

Drugi kanał Telewizji Puls -€“ PULS 2, który 19 lipca obchodził swoje pierwsze urodziny, odnotował w minionym miesiącu najwyższy udział w rynku w swojej historii na poziomie 1,24% (SHR, 16-49). PULS 2 osiągnął również świetne wyniki wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej, zajmując w tym kanale dystrybucji 7. miejsce z SHR równym 4,82% (DVB-T, 16-49).

Cieszymy się, że proces cyfryzacji po wielu latach oczekiwań, dobiegł końca pod względem technicznym i TV Puls jest już w każdym polskim domu. Należy jednak pamiętać o tym, że wyłączenie ostatnich nadajników analogowych nie oznacza, że proces cyfryzacji się skończył. Ważnym elementem cyfryzacji, który dopiero przed nami, jest np. wrześniowa zmiana uniwersów w panelu telemetrycznym AGB Nielsen, dzięki której poznamy prawdziwe wyniki oglądalności stacji telewizyjnych w Polsce -€“ mówi Dariusz Dąbski, Prezes Telewizji Puls Sp. z o.o.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *