„Najlepszy program” – nowość na żywo w ESKA TV

29 czerwca 2015 roku ESKA TV rozpocznie emisję „Najlepszego programu” – codziennego magazynu na żywo, w którym muzyka przeplatana będzie konkursami z nagrodami, newsami i plotkami. Silny nacisk położony zostanie na wykorzystanie najnowszych internetowych trendów przy aktywnym współudziale widzów ESKA TV.

„Najlepszy program” będzie emitowany od poniedziałku do piątku w 2-godzinnym paśmie od godziny 16:00. To pierwsza tego typu interaktywna oferta w polskiej telewizji skierowana do młodych widzów.

Program ma na celu zaangażowanie tych wszystkich, którzy popołudniami włączają Eskę TV tylko do posłuchania, bo w tym czasie siedzą na Facebooku, aktualizują Instagrama lub robią inne rzeczy w sieci. To nasi widzowie wiedzą najlepiej, jak taki program powinien wyglądać i dlatego, chcemy, żeby mieli wpływ na jego kształt – mówi Barbara Wiśniewska-Grzesiak, dyrektor programowa ESKA TV.

Program będzie miał 4 prowadzących – dwie występujące na zmianę pary składające się z osób związanych z marką ESKA: Krzysztofa „Jankesa” Jankowskiego i Olę Kot oraz Janka Pirowskiego i Martę Laux.

Formuła programu zakłada m.in.: współpracę z youtuberami, pokazywanie materiałów, które widzowie z określonymi hasztagami wrzucają do sieci, przegląd najgorętszych plotek, łączenia video z gwiazdami z Polski i z zagranicy, emisję video pozdrowień od widzów.

Podczas trwania programu będą prowadzone równoczesne działania na Facebooku, Twitterze i Instagramie – prowadzący sprawdzą m.in., co w komentarzach piszą ich widzowie. Całość uzupełnią „eskowe” teledyski.

Za produkcję programu odpowiada Dział Produkcji ESKA TV działający w ramach Grupy ZPR Media.

Źródło: ESKA TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *