Najpiękniejsze wakacyjne wspomnienia w Radiu Pogoda

Gdzie spędzało się urlop przed laty? Które miejsca były i są najbardziej atrakcyjne? Co najchętniej wspominają słuchacze i gwiazdy – wakacyjną miłość czy kopanie dołków na plaży? – o tym wszystkim będzie można usłyszeć latem na antenie Radia Pogoda, które zaprasza wszystkich do wspólnego spędzania czasu przy ulubionych piosenkach. Stacja przygotowała też specjalne, wakacyjne audycje, m.in. „Kultowe wakacje w Radiu Pogoda” i „Wakacje od gotowania” – będzie można ich słuchać od poniedziałku, 4 lipca 2016 roku.

Wakacyjne dni w Radiu Pogoda rozpocznie „Pogodny poranek Radia Pogoda”, którego prowadzący – Marian Dachniewski, Zygmunt Chajzer, Wojciech Pijanowski, Magdalena Mikołajczak-Olszewska i Tomasz Ignaczak – będą mieć dla słuchaczy wiele cennych informacji potrzebnych w letnie dni, a dodatkowo zaproszą wszystkich do udziału w wakacyjnych konkursach. Do wygrania m.in. książki, płyty i gadżety Radia Pogoda.

Co rano wróżka Miłka Krogulska sprawdzi też układ planet i podpowie słuchaczom, jak przygotować się na wydarzenia dnia.

Od poniedziałku do piątku o godzinie 11:15 na antenie pojawi się program „Wakacje od gotowania w Radiu Pogoda”. Każdego dnia znani polscy kucharze będą podawać przepisy oraz sposoby na łatwe, szybkie, wakacyjne dania.

O godzinie 12:45 Radio Pogoda w programie „Kultowe wakacje w Radiu Pogoda” przypomni najmodniejsze i najpopularniejsze miejsca na wakacje, m.in. Sopot i Zakopane, a także sposoby na urlop sprzed lat – a wśród nich np. biwak gdzieś w lesie albo spływ kajakowy.

Natomiast o godzinie 13:45 będzie można usłyszeć „Wakacyjne wspomnienia” słuchaczy Radia Pogoda – co najlepiej zapamiętali i co przypomina ich ulubione wakacyjne historie.

Przez całe wakacje w Radiu Pogoda nadawane będą też wspomnienia „Pogodnych panów”, czyli Krzysztofa Szewczyka i Wojciecha Pijanowskiego. Codziennie o godzinie 14:00 opowiedzą oni o swoich wakacyjnych podróżach, spotkaniach i letnich festiwalach.

Wieczorami w Radiu Pogoda Wojtek Babiarczyk w programie „Przeżyj to jeszcze raz” przedstawi najciekawsze wydarzenia kulturalne, zapowiedzi z kin i teatrów (początek o godzinie 21:00). Będzie mieć również bilety i zaproszenia dla słuchaczy stacji na wybrane wydarzenia.

Pojawienie się wakacyjnych programów w ramówce Radia Pogoda wspiera promocja na antenie stacji, na www.radiopogoda.pl oraz na profilu stacji na Facebooku.

Źródło: Agora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *