„Następny zjazd: szczęście” – nowa seria filmowa w Romance TV

W niedzielę 6 listopada o godz. 20:00, stacja Romance TV zaprasza na premierę nowej serii filmowej „Następny zjazd: szczęście”. W dwóch pierwszych filmach widzowie śledzić będą skomplikowane perypetie życiowe Kathariny i Jurija. Czy tych dwoje odnajdzie w końcu prawdziwe szczęście?

Sprawdź ofertę kanału Romance TV w PROGRAMIE TV

Któż nie marzy o tym, aby w końcu znaleźć wielkie szczęście? Niestety, poszukiwania są często mozolne i trudne, a dodatkowo musimy często pokonać wiele przeszkód. Kiedy jednak efektem naszych poszukiwań jest spacer o zachodzie słońca z miłością naszego życia, czujemy, że nasz wysiłek na pewno się opłacił. O tym, czy w nowej serii filmowej zatytułowanej „Następny zjazd: Szczęście”, owo szczęście jest w zasięgu ręki, przekonamy się 6 listopada o godzinie 20:00.

Następny zjazd „Szczęście”: Powrót Jurija – 6 listopada, godz. 20:00

Kiedy Katharina spotyka swoją młodzieńczą miłość, ostatnie 30 lat wydaje jej się nagle jednym dniem. Już od bardzo dawna opiekuje się ojcem Jurija, Willim, ale teraz jej dobra wola się kończy. Willi dziwaczeje i wymaga zainteresowania swojego syna. Jurij przylatuje więc z Kanady, do której uciekł w 1989 roku po przeskoczeniu płotu ambasady kanadyjskiej w Pradze. Dzisiaj organizuje wyprawy przez kanadyjskie pustkowia. Jurij zaczynał dorosłe życie w NRD jako muzyk. Nie potrafił odnaleźć się w socjalistycznej ojczyźnie i chciał stamtąd uciec razem z Kathariną. Dziewczyna nie odważyła się jednak przejść przez płot i została…

Sprawdź godziny emisji filmu „Następny zjazd Szczęście: Powrót Jurija” w PROGRAMIE TV

Następny zjazd „Szczęście”: Najlepsze przyjaciółki, 6 listopada, godz. 21:50

Jurij zostaje w Eisenach i zjawia się z Sybillą na kursie tańca. Czy tych dwoje jest już parą? Katharina jest bardzo zaniepokojona, kiedy zauważa, że rodzi się w niej zazdrość. Jednak przed swoją przyjaciółką udaje, że miłość do Jurija należy już do przeszłości. Co jednak zdarzyło się w nocy, kiedy po szalonym wieczorze spędzonym na deskach SUP, Jurij, Sybilla i Christian wylądowali we troje w pokoju dziecinnym Jurija…?

Źródło: Romance TV

2 Comments on “„Następny zjazd: szczęście” – nowa seria filmowa w Romance TV”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *