Ruszyły zdjęcia do drugiego sezonu „Rodziny na Maxa”

„Na planie pierwszego sezonu stworzyliśmy zgrany i kreatywny team. Cieszę się, że ponownie mamy szansę na dalsze opowiadanie szalonej historii Karoliny i Maxa” – mówi odtwórczyni głównej roli, Anna Smołowik.

Obok Anny Smołowik i Nikodema Rozbickiego ponownie zobaczymy plejadę znanych i lubianych gwiazd: Ewę Kasprzyk, Sonię Bohosiewicz, Grzegorza Małeckiego, Helenę Sujecką, Filipa Orlińskiego, Zofię Stafiej, Milę Jankowską, Zofię Świątkiewicz i najmłodszego z obsady, Maksymiliana Zielińskiego. Nie zabraknie też postaci granych przez Zofię Zborowską i Michała Czerneckiego.

Serial „Rodzina na Maxa” wybija się na tle seriali komediowo-obyczajowych nie tylko ze względu na obsadę, ale przede wszystkim zaskakującą fabułę. Pod zabawnym tonem produkcji kryją się ważne wątki: jak stworzyć działający związek z dużą różnicą wieku? Co trapi dzisiejszych nastolatków i czym jest współczesna rodzina? Odkąd serial trafił na platformę Polsat Box Go jego popularność rośnie z każdym kolejnym odcinkiem.

Pierwszy sezon serialu dostępny jest wyłącznie na platformie Polsat Box Go, dostępnej na komputerach, smart TV i urządzeniach mobilnych dzięki czemu sezon dostępny jest na wyciągniecie ręki.

Serial powstał na zlecenie TV Polsat. Producentem serialu jest TFP, producent filmów („Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, „Czarny młyn”) i seriali („Mecenas Porada”, „Osaczony”). Za reżyserię odpowiada Marta Karwowska („Tarapaty”, „Sowa”). Autorem zdjęć jest Marek Traskowski.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *