„Niania” z Agnieszką Dygant od 18 października w TV Puls

TV Puls wyemituje popularny polski serial komediowy „Niania” z Agnieszką Dygant w roli tytułowej. Premiera w piątek, 18 października.

Tytułowa „Niania” to brawurowo zagrana przez Agnieszkę Dygant 30-letnia Frania Maj, która po tym jak traci pracę w salonie sukni ślubnych trafia do domu zamożnego producenta filmowego -€“ Maksymiliana Skalskiego -€“ gdzie opiekuje się jego dziećmi. Max Skalski nie spodziewa się, że energiczna Frania aż tak bardzo odmieni życie jego domu… W serialu oprócz Agnieszki Dygant występuje plejada znakomitych aktorów. W rolę Maksymiliana Skalskiego wcielił się Tomasz Kot, kamerdynera zagrał Adam Ferency, a Karoliną, współpracownicą Maxa Skalskiego, jest Tamara Arciuch. Poza tym w serialu gościnnie występują m.in. Adam Sztaba, Danuta Rinn, Elżbieta Zającówna i Wojciech Pokora.

Telewizja Puls Sp. z o.o. kupiła wszystkie 135 odcinków tego popularnego, polskiego sitcomu. Serial będzie emitowany codziennie, od poniedziałku do piątku, w popołudniowym paśmie rozrywkowym TV Puls. Premiera już 18 października.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *