Niedzielne miniseriale w maju na CBS Europa

Na niedzielne majowe popołudnia kanał CBS Europa przygotował dla swoich widzów wyjątkową propozycję filmową w postaci poruszających miniseriali w doborowej obsadzie. W ramach cyklu zobaczyć będzie można dramat „Cztery kąty” (z Ann-Margret), dramat „Nic nie trwa wiecznie” (z Brooke Shields i Vanessą Williams), miniserial biograficzny „Evita Peron” (ze zjawiskową Faye Dunaway w roli tytułowej) oraz „Dłonie obcego” (z Armandem Assante’em), mroczny kryminał z elementami thrillera i dramatu sądowego. Na filmowe wrażenia kanał CBS Europa zaprasza w każdą niedzielę od około 13:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Europa

„Cztery kąty”
Amanda Wyatt (Ann-Margret) po tragicznej śmierci męża sama prowadzi wielkie ranczo. Jej ziemia jest atrakcyjnym kąskiem, szczególnie dla firm deweloperskich. Amanda ma wsparcie w swojej córce Kate (Megan Ward), zarządcy rancza Samie (Raymond J. Barry) oraz przyjaciółce Carlotcie (Sonia Braga). Jednak przeciwko kobiecie występuje jej syn Alex (Doug Wert) pragnący sprzedać ziemię i przejąć pieniądze…
Emisja: niedziela, 7 maja, część I – godzina 13:25, część II – godzina 15:10

„Nic nie trwa wiecznie””
Page Taylor (Gail O’Grady), Beth Taft (Brooke Shields) i Kat Hunter (Vanessa Williams) to lekarki, które właśnie zaczynają zawodową karierę w jednym ze szpitali w San Francisco. W medycznym świecie dominują mężczyźni i trzy przyjaciółki będą musiały walczyć o swoją pozycję. Nie będzie to łatwe zadanie, tym bardziej że dla Page, Beth i Kat najważniejsi pozostają pacjenci. Gdy Page zostaje oskarżona o eutanazję umierającego pacjenta, przyjaciółki stają po jej stronie. Tymczasem Kat próbuje ochronić chłopca, nad którym znęca się ojciec.
Emisja: niedziela, 14 maja, część I – godzina 13:35, część II – godzina 15:20

„Evita Peron”
Urodzona na prowincji w ubogiej rodzinie Eva Duarte (Faye Dunaway) jako nastolatka wyjeżdża do Buenos Aires. Szybko zostaje dostrzeżony jej talent aktorski i dziewczyna zaczyna występować w radiu i teatrze oraz grać w filmach. Gdy spotyka wpływowego polityka Juana Perona (James Farentino), między parą rodzi się gorące uczucie. Wkrótce Peron poślubia Evę, a ona aktywnie wspiera męża w walce o prezydenturę. Uwielbiana przez ludzi, podkreślająca swoje robotnicze pochodzenie, Eva staje się nie tylko pierwszą damą, ale i politykiem zaangażowanym w sprawy społeczne.
Emisja: niedziela, 21 maja, część I – godzina 12:55, część II – godzina 14:50

„Dłonie obcego”
Joe Hearn (Armand Assante) to nowojorski policjant zajmujący się przestępstwami narkotykowymi. Zostaje skierowany do pomocy prokurator Diane Benton (Blair Brown) prowadzącej sprawę gwałtu, w której pojawia się też wątek narkotykowy. Tymczasem Mary (Beverly D’Angelo), żona detektywa, pada ofiarą brutalnej napaści seksualnej. Gdy gwałciciel zaczyna ją szantażować, Joe rozpoczyna własne śledztwo. Czy policjant owładnięty chęcią dotarcia do prawdy weźmie sprawiedliwość w swoje ręce?
Emisja: niedziela, 28 maja, część I – godzina 13:30, część II – godzina 15:20

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *