Premiery w maju 2017 na FOX Comedy

W maju na FOX Comedy powraca jedna z najbardziej rozpoznawalnych telewizyjnych rodzin – Simpsonowie. Widzowie ponownie będą mieli szansę pośmiać się z Homera, Marge, Barta, Lisy i Maggie, czyli pozornie przeciętnej amerykańskiej rodziny z miasteczka Springfield. Dodatkowo od soboty 29 kwietnia, przez pięć kolejnych dni będzie można obejrzeć kolejny maraton z filmami komediowymi.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym FOX Comedy

„SIMPSONOWIE”, sezon 27

Już w pierwszym odcinku nowego sezonu dojdzie do próbnej separacji pomiędzy… Homerem i Marge, która w końcu postanawia zacząć nowe życie. Załamany Homer znajduje pocieszenie w ramionach dwudziestokilkuletniej farmaceutki Candace (gościnnie Lena Dunham, „Dziewczyny”). Jakie jeszcze problemy spotkają bohaterów kreskówki? Które znane gwiazdy zobaczymy w gościnnych rolach?

W najnowszym sezonie produkcji, oprócz głosu Leny Dunham, usłyszymy także znanego iluzjonistę Davida Copperfielda, który wcieli się w samego siebie; Kaitlin Olson („Cioteczka Mick”) w roli Quinn; Sofię Vergarę („Współczesna rodzina”) jako Panią Berrerę, a także Glen Close („101 dalmatyńczyków”) w roli Mony Simpson.

Premiera 27. sezonu: sobota, 6 maja, godzina 22:00 (4 odcinki)
Emisja: sobota, godzina 22:00 (4 odcinki)

MARATON FILMOWY W WEEKEND MAJOWY

Weekend majowy zbliża się wielkimi krokami. Niezależnie od tego, jak go spędzamy, warto zadbać o dużą dawkę humoru. Z tego powodu FOX Comedy przygotowało niespodziankę dla uwielbiających dobrą rozrywkę kinomaniaków. Od soboty 29 kwietnia, przez pięć kolejnych dni będzie można obejrzeć kolejny maraton z filmami komediowymi.

„FATALNY INSTYNKT”
Kultowa parodia znanych thrillerów z lat 80. i 90., m.in. „Milczenia Owiec”, „Nagiego Instynktu” czy „Sypiając z Wrogiem”. Gliniarz i zarazem prawnik Ned Ravine (Armand Assante) zostaje uwiedziony przez Lolę (Sean Young), podczas gdy jego żona ma romans z tajemniczym mechanikiem, który planuje zabić jej męża.
Emisja: sobota, 29 kwietnia, godzina 18:25; niedziela, 30 kwietnia, godzina 19:20; środa, 3 maja, godzina 22:55

„KLATKA DLA PTAKÓW”
Komedia w reżyserii Mike’a Nicholsa opowiada historię Armanda (Robin Williams) oraz Alberta (Nathan Lane), którzy od lat tworzą szczęśliwy związek i wspólnie prowadzą klub nocny. Pewnego dnia syn Armanda – Val (Dan Futterman) – informuje ojca o zaręczynach z córką konserwatywnego senatora Kevina Keeleya (Gene Hackman) oraz o planowanej wizycie rodziców narzeczonej. Syn prosi Armanda o usunięcie z domu gorszących dzieł sztuki, niestosownych ubrań i… Alberta.
Emisja: sobota, 29 kwietnia, godzina 20:10; poniedziałek, 1 maja, godzina 22:55; środa, 3 maja, godzina 00:40

„TO JUŻ JEST KONIEC”
James Franco, Jonah Hill, Seth Rogen, Jay Baruchel, Danny McBride i Craig Robinson to szóstka przyjaciół, którzy biorą udział w szalonej domówce, którą Franco zorganizował w swojej nowej posiadłości. W pewnym momencie Los Angeles zostaje nawiedzone przez serię apokaliptycznych zdarzeń. Od tego momentu przyjaciele muszą zmierzyć się z zagładą ludzkości. Rewelacyjna komedia w gwiazdorskiej obsadzie, w której w gościnnych rolach wystąpili także: Emma Watson, Michael Cera, Channing Tatum czy Rihanna.
Emisja: sobota, 29 kwietnia, godzina 22:20; poniedziałek, 1 maja, godzina 1:05; wtorek, 2 maja, godzina 22:55

„FRAJER”
Paul Tannek (Jason Biggs) jest dobrodusznym i dobrze wychowanym studentem jednej z nowojorskich uczelni. Niestety przez wielu uważany jest za frajera, przez co często nim pomiatają lub ignorują. Pewnego dnia Paul spotyka na swojej drodze Dorę Diamond (Mena Suvari), która nie dość, że uwikłana jest w związek z profesorem Edwardem, to na dodatek nie ma planów na przyszłość. Kiedy orientują się, że są do siebie bardzo podobni, postanawiają coś w swoim życiu zmienić.
Emisja: niedziela, 30 kwietnia godzina 17:30 i 23:00; wtorek, 2 maja, godzina 00:55

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *