„(Nie)szczęsliwe walentynki” na SundanceTV

Walentynki to dla wielu osób z pewnością jeden z najprzyjemniejszych dni w roku. Nie każdy jednak ma z kim celebrować to święto. W dniu zakochanych kanał SundanceTV wyemituje blok filmów, które pokazują miłość zarówno w jej najlepszych, jak i najgorszych odcieniach. Na cykl „(Nie)szczęśliwe walentynki” „SundanceTV” zaprasza 14 lutego od godziny 20:00.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym SundanceTV

„Jane Wants a Boyfriend”
Zainspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o Jane, młodej kobiecie cierpiącej na zespół Aspergera, która z pomocą starszej siostry, Bianki, poszukuje kandydata na swojego pierwszego chłopaka. Podczas gdy Jane chodzi na kolejne randki, Bianca zdaje sobie sprawę, że każdy z nas zasługuje na to, aby być kochanym.
Emisja: wtorek, 14 lutego, godzina 20:00

„Życie na próbę”
Beth, narzeczona Henry’ego, odkrywa nagranie, na którym chłopak wyznaje, że być może jego miłość do niej już wygasła. Pocieszycielką Beth zostaje Charlie, przypadkowo spotkana dziewczyna, która z czasem coraz bardziej ingeruje w życie skłóconej pary…
Emisja: wtorek, 14 lutego, godzina 22:00

„Embers”
Świat dotknęła epidemia spowodowana przez nieznany wirus – wskutek zakażenia ludzie przestają pamiętać, kim byli. Nowo wytworzone wspomnienia nie są w stanie przetrwać w nich dłużej niż dzień. Film przedstawia pięć wątków obrazujących historie różnych bohaterów poszukujących sensu życia.
Emisja: wtorek, 14 lutego, godzina 23:35

Źródło: AMC Networks International – UK

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *