„Niezwykły dr Pol” powraca na antenę Nat Geo People

Najsłynniejszy weterynarz świata powraca! Jak zawsze będzie niósł pomoc zwierzętom a pośrednio również ludziom. Dr Pol i jego wierny zespół staną naprzeciw wielu nietypowym wyzwaniom. Jak zawsze, pod ich opiekę trafią zwierzaki z rzadkimi i niespodziewanymi problemami. Ale dr Jan Pol, jak nikt inny, zawsze jest gotowy, by ruszyć na pomoc.

Sprawdź ofertę kanału Nat Geo People w PROGRAMIE TV

Często trafiają do niego przypadki beznadziejne. Większość weterynarzy nie podjęłaby się w nich nawet diagnozy, a co dopiero leczenia. Ale dr Jan Pol nie zostawi bez pomocy nikogo, kto biega, pełza, pływa lub lata!

Przygotujcie się na nowy sezon jednego z najbardziej lubianych seriali o weterynarzach. Saga o rodzinnym biznesie trwa nieprzerwanie od ośmiu lat i w tym czasie dr Pol, jego syn i zaufany pomocnik Charles, dr Brenda i personel kliniki Pol Veterinary pomogli już prawie… 20 tysiącom zwierząt.

W dziewiątej serii „Niezwykłego dr. Pola” zobaczymy kolejne trudne przypadki, z którymi poradził sobie kochany przez widzów zespół weterynarzy. Pomogą oni tym razem krowie, która przegrała starcie z jeżozwierzem, i kucykowi ze złamaną szczęką. Gabinet odwiedzi też wiekowa fretka z podejrzanym guzem.

Jednak jak zwykle nie skończy się na przypadkach medycznych. Sekretem popularności serii „Niezwykły dr Pol” jest także wgląd w życie prywatne pracowników kliniki. Charles i Beth w tym sezonie podzielą się z widzami i rodziną naprawdę wielką wiadomością. Warto czekać na nią aż do ostatniego odcinka!

Niezwykły dr Pol – premiera w niedzielę 13 października o 13:00 na kanale Nat Geo People.

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *