Nikolas Wilemski w We Love MMA na żywo w Fightklubie

W sobotni wieczór w Berlinie kolejna, już 62. odsłona gali We Love MMA. Tym razem jedną z jej gwiazd będzie pochodzący z Grudziądza Nikolas Wilemski. Jego starcie, a także wszystkie inne pojedynki ze stolicy Niemiec od 19.00 w Fightklubie!

Sprawdź godziny transmisji We Love MMA w PROGRAMIE TV

W sobotę We Love MMA wróci do berlińskiej Mercedes-Benz Areny, do miejsca, w którym rozpoczęła się historia tej organizacji. Właśnie w stolicy Niemiec w grudniu 2010 roku miała miejsce pierwsza historyczna gala We Love MMA. 12 lat, ponad 60 gal i setki walk później wszystko zatoczy koło, a jedną z gwiazd najbliższej gali będzie pochodzący w Polski Nikolas Wilemski.

23-latek nie ma jeszcze zbyt dużego doświadczenia, drzemią w nim jednak spore możliwości, które będzie miał okazję objawić światu w najbliższą sobotę. Wilemski swój profesjonalny debiut zaliczył już cztery lata temu, na gali Shark Attack przegrał jednak przez nokaut z Dominikiem Jusisem. Na ponowną szansę czekał aż do marca tego roku. Pewnie wykorzystał ją jednak, wygrywając przez decyzję z Firatem Sabazem.

Zwycięstwo to otworzyła mu drzwi do występu na gali We Love MMA. Swój debiut Wilemski zaliczy już w sobotę w Berlinie, a jego rywalem będzie legitymujący się zbliżonym bilansem i podobnymi umiejętnościami Bajtulav Mejerbek. Dla trenującego na co dzień w Lee Gym Hannover Polaka będzie to niepowtarzalna szansa, aby wreszcie wypłynąć na szerokie wody. Czy zdoła ją wykorzystać?

W sumie podczas całego sobotniego show zaprezentują się przedstawiciele z pięciu niemieckich klubów. Każdy z nich będzie celował w wygraną, co oznacza, że przed nami znakomite walki z udziałem zawodników, którzy obecnie nie decydują może o obliczu europejskiego MMA, ale mają predyspozycje, aby być gwiazdami tej dyscypliny w najbliższych latach.

Sprawdź ofertę kanału Fightklub w PROGRAMIE TV

We Love MMA 62 w sobotę 19 listopada o godz. 19.00 na żywo w Fightklubie!

Źródło: Media Production

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *