„Ninja Warrior Polska” powraca z szóstą edycją

Ruszyły castingi do 6. sezonu „Ninja Warrior Polska”! Autorzy programu szukają osób, które chcą zmierzyć się z arcytrudnym torem przeszkód, zawalczyć o tytuł pierwszego polskiego Wojownika Ninja i nagrodę główną 150 tysięcy złotych!

Sprawdź godziny emisji audycji „Ninja Warrior Polska” w PROGRAMIE TV

Czas na kolejną odsłonę show, które dostarcza widzom nie tylko rozrywki, ale też niepowtarzalnych sportowych emocji! Każdy kto nie boi się wyzwań i lubi aktywność fizyczną może zmierzyć się z legendarnym torem przeszkód.

Aby wystąpić w programie, należy najpierw uzupełnić formularz zgłoszeniowy oraz wziąć udział w castingu, sprawdzającym predyspozycje uczestnika. Tutaj przyda się nie tylko siła, koordynacja i skupienie, ale także spryt i determinacja! Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do znakomitego grona wojowników Ninja Warrior!

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Nie ważne czy jesteś amatorem czy zawodowcem, kobietą czy mężczyzną. Z torem Ninja Warrior zmierzyć może się każdy! Żeby wystąpić w programie, wystarczy mieć ukończone 18 lat. Mile widziane są także te osoby, którym kibicowaliśmy w poprzednich edycjach show.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *