„Noc z Sharon Stone” na CBS Europa

Sharon Stone nikomu nie trzeba przedstawiać – jej kunszt aktorski od lat podziwiają zarówno widzowie, jak i krytycy filmowi, czego dowodem są liczne nagrody (takie jak Emmy czy Złoty Glob) i jeszcze liczniejsze nominacje (m.in. do Oscara). 2 września od godziny 21:00 CBS Europa zaprasza na trzy thrillery z udziałem tej światowej sławy gwiazdy Hollywood: „Diabolique”, „Sliver” oraz „Nagi instynkt”.

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału CBS Europa

„Diabolique”
Szkoła z internatem, dwie nauczycielki i despotyczny dyrektor. Mia Baran (Isabelle Adjani) jest jego żoną, Nicole Horner (Sharon Stone) – kochanką. Guy Baran (Chazz Palminteri) nie tylko twardą ręką rządzi szkołą, ale równie okrutny jest dla kobiet w swoim życiu. Pewna siebie, seksowna Nicole i delikatna, chorowita Mia łączą siły, by pozbyć się mężczyzny. Gdy zgłaszają jego śmierć, okazuje się, że ciało zniknęło. Sprawą zajmuje się stosująca niekonwencjonalne metody śledcze detektyw Shirley Vogel (Kathy Bates).
Emisja: sobota, 2 września, godzina 21:00

„Sliver” – PREMIERA
Carly Norris (Sharon Stone) po rozwodzie przeprowadza się do eleganckiego apartamentowca. Kobieta jest zauroczona miejscem i nowymi sąsiadami. Wpada w oko zwłaszcza dwóm z nich: uwodzicielskiemu Zeke’owi (William Baldwin) oraz pisarzowi Jackowi (Tom Berenger). Jednak Carly wkrótce zauważa, że wokół niej dzieją się niepokojące rzeczy. Zaczyna się również interesować tragiczną śmiercią poprzedniej lokatorki, pięknej Naomi Singer.
Premiera: sobota, 2 września, godzina 23:05

„Nagi instynkt”
Nick Curran (Michael Douglas) – doświadczony, lecz i kontrowersyjny detektyw z San Francisco – przybywa na miejsce szczególnej zbrodni. W trakcie miłosnych zabaw został brutalnie zamordowany były gwiazdor rockowy. Trop prowadzi do Catherine Tramell (Sharon Stone), pięknej przyjaciółki denata, błyskotliwej i inteligentnej pisarki. Catherine jest wziętą autorką kryminałów i jej najnowsza powieść zadziwiająco wiernie opisuje okoliczności zabójstwa idola muzyki. W kręgu podejrzeń jest również ekscentryczna przyjaciółka Catherine, niejaka Roxy (Leilani Sarelle) oraz… dr Beth Garner (Jeanne Tripplehorn), policyjna psycholożka współpracująca z Curranem. W miarę rozwikływania kryminalnej zagadki, detektyw jest coraz bardziej zafascynowany Catherine, co tylko skomplikuje dojście do prawdy, a także wystawi Nicka na poważne niebezpieczeństwo.
Emisja: niedziela, 3 września, godzina 1:10

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *