Premiery we wrześniu 2017 na FOX Comedy

Jesień na FOX Comedy rozpocznie się iście rozrywkowo. Dla wszystkich fanów Simpsonów stacja przygotowała MEGA niespodziankę! 24-godzinny megamaraton z najbardziej zakręconą, animowaną rodzinką w telewizji, który rozpocznie się w sobotę 23 września o 5:00 nad ranem. W trakcie maratonu widzowie będą mogli obejrzeć aż 54 odcinki serialu w tym 4 premierowe 28. sezonu produkcji, wśród których znajdzie się jubileuszowy 600-tny!

Sprawdź szczegóły w programie telewizyjnym kanału FOX Comedy

We wrześniu widzowie zobaczą także 5. sezon „Świata według Mindy”, 7. i 8. sezon „Jak poznałem waszą matkę”, a także komedie: „Wielki biały ninja”, „Gliniarze” i „Robbersonowie”, „Dwa miliony dolarów napiwku” oraz „Supersamiec”.

„Simpsonowie”, sezon 28

Jesień na FOX Comedy rozpocznie się iście rozrywkowo. Dla wszystkich fanów Simpsonów stacja przygotowała MEGA niespodziankę! 24-godzinny megamaraton z najbardziej zakręconą, animowaną rodzinką w telewizji, który rozpocznie się w sobotę 23 września o 5:00 nad ranem. W trakcie maratonu widzowie będą mogli obejrzeć aż 54 odcinki serialu w tym 4 premierowe 28. sezonu produkcji, wśród których znajdzie się jubileuszowy 600-tny!

Już w pierwszym odcinku zaczną dziać się dziwne rzeczy. W trakcie spaceru po Springfield Simpsonowie orientują się, że zniknął pomnik Lard Lada reklamujący sklep z pączkami. W mieście wybucha panika, która prowadzi do poważnych zamieszek. W następstwie tych wydarzeń właściciele sklepu postanawiają postawić nowy pomnik, który tym razem wykonany jest z chromu. Nie przewidzieli jednak, że odbijające się od niego promienie słońca mogą spowodować pożar całego Springfield!

W serialu jak zwykle nie zabraknie gościnnych występów gwiazd. Już w pierwszym odcinku wystąpi Amy Shumer („Wykolejona”), która użyczy swojego głosu postaci Pani Burns. W kolejnych pojawią się także popularni raperzy Snoop Dogg i Common, a także Sarah Silverman.

Premiera: sobota, 23 września, godzina 22:00 (4 odcinki)
Emisja: sobota, godzina 22:00 (po 4 odcinki)

„Świat według Mindy”, sezon 5

Na ekrany telewizorów powróci także zwariowana dr Mindy Lahiri (Mindy Kaling), której życie chyba nigdy nie było tak skomplikowane jak teraz. Bohaterka wpada w miłosny trójkąt pomiędzy partnerem biznesowym Jodym (Jarred Dillahunt), który w dowód miłości kupuje jej apartament, a ojcem jej dziecka Dannym (Chris Messina). To jednak nie koniec problemów!

Premiera: niedziela, 17 września, godzina 22:30 (3 odcinki)
Emisja: niedziela, godzina 22:30 (3 odcinki)

„Jak poznałem waszą matkę”, sezon 7 i 8

Kolejne sezony popularnego serialu śledzącego przygody architekta Teda Mosby’ego (Josh Radnor), oraz jego przyjaciół: pary z wieloletnim stażem Marshalla (Jason Segel) i Lily (Alyson Hannigan), ekscentrycznego i wszystkowiedzącego podrywacza Barneya (Neil Patrick Harris) oraz reporterki Robin (Cobie Smulders).

Premiera 7. sezonu: piątek, 8 września, godzina 18:30 (3 odcinki)
Premiera 8. sezonu: środa, 20 września, godzina 18:30 (3 odcinki)

FILMOWE LATO NA FOX COMEDY

„Wielki biały ninja”

Z oceanicznego liniowca wypada za burtę dziecko, które zostaje znalezione przez japońskich wojowników ninja. Dostaje on imię Haru (Chris Farley, „Stożkogłowi”) i przez kolejne lata uczy się wschodnich sztuk walki. Jest jednak pewien kłopot, bo chłopak wyrasta na pulchnego i dość niezdarnego młodzieńca. Przez przypadek poznaje piękną Alison (Nicollette Sheridan, „Szklanką po łapkach”), która prosi go o ochronę przed jej natrętnym chłopakiem. Niestety wiąże się to z wyjazdem do Los Angeles. Haru opuszcza więc klan wojowników ninja. Jednak w ślad za nim rusza Gobei (Robin Shou, „Mortal Kombat”), aby go obserwować i chronić.

Premiera: niedziela, 3 września, godzina 13:00

„Gliniarze i Robbersonowie”

Norman Robberson (Chavy Chase, „W krzywym zwierciadle: Wakacje”) to typowy Amerykanin, ale za to z nietypowym marzeniem: chciałby zostać detektywem. Jego marzenie zaczyna się spełniać, kiedy w jego domu pojawia się dwóch policjantów, którzy informują go, że muszą z nim zamieszkać, aby obserwować nowego sąsiada, który okazuje się znanym przestępcą. Norman postanawia się wykazać i pomóc policji. Jednak zamiast tego, tylko utrudnia im zadanie.

Premiera: niedziela, 3 września, godzina 15:10

„Dwa miliony dolarów napiwku”

Nowojorski policjant Charlie Lang (Nicolas Cage, „Pan życia i śmierci”) wstępuje do baru na filiżankę kawy. Podczas płacenia za rachunek okazuje się, że zabrakło mu pieniędzy na napiwek dla kelnerki Yvonne (Bridget Fonda, „Jackie Brown”). Charlie wpada na pomysł, że zamiast napiwku wręczy jej kupiony przed chwilą los na loterię. Spotykając się z odmową obiecuje, że odda jej połowę wygranej. Szybko okazuje się, że bohater będzie musiał spełnić swoją obietnicę, bo właśnie wygrał 4 miliony dolarów.

Premiera: niedziela, 9 września, godzina 12:15

„Supersamiec”

Dwaj nierozłączni przyjaciele Evan (Michael Cera, „To już jest koniec”) i Seth (Jonah Hill, „Wilk z Wall Street”) kończą liceum i szukają sposobu, aby dostać się na jakąś imprezę. Niespodziewanie dostają zaproszenie od Jules (Emma Stone, „La La Land”), koleżanki z klasy, w której podkochuje się w tajemnicy Seth. Jednak najpierw dostają misje zdobycia alkoholu. Aby wszystko się udało zwracają się o pomoc do Fogella (Christopher Mintz-Plasse, „Kick-Ass”), który załatwił sobie fałszywy dowód osobisty. W filmie występują również Seth Rogen („Wywiad ze słońcem narodu”) jako oficer Michaels oraz Bill Hader („Boski chillout”) w roli oficera Slatera.

Premiera: poniedziałek, 11 września, godzina 22:00

Źródło: FOX Networks Group

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *