Nowa aplikacja mobilna TVP Sport już dostępna

TVP Sport udostępnia nową aplikację mobilną na urządzenia z systemami iOS i Android. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, m.in. personalizacji oraz udoskonalonemu playerowi, jeszcze wygodniejsze będzie śledzenie transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych. Natomiast funkcja AirPlay i Google Chromecast pozwoli przeglądać treści także na ekranach telewizorów. Nowa aplikacja jest dostępna również w wersji „dark mode”.

Sprawdź ofertę kanałów TVP w PROGRAMIE TV

Tak dobrej aplikacji jeszcze w Polsce nie było. Udostępniliśmy ją wcześniej ekspertom i byli zaskoczeni jej wysokim poziomem technologicznym. Oczywiście jest bezpłatna i dzięki niej widzowie będą mieć dostęp do wszystkich transmisji z Pucharem Świata w skokach narciarskich, a w przyszłym roku – EURO 2020 i igrzyskami olimpijskimi na czele. Nie zapominajmy jednak o innych znakomitych funkcjonalnościach! – powiedział Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport.

TVP Sport to kanał sportowy numer jeden w Polsce, który pokazuje najważniejsze wydarzenia z udziałem polskich zawodników m.in. igrzyska olimpijskie, piłkarskie mistrzostwa świata oraz Europy, mecze piłkarskich, siatkarskich i koszykarskich reprezentacji Polski, piłkarskiej Ligi Mistrzów i Ligi Europy, PKO Ekstraklasy, PGNiG Superligi piłkarzy i piłkarek ręcznych, zawodowe gale pięściarskie i wydarzenia lekkoatletyczne.

To wszystko, a także wiele więcej jest dostępne w nowej aplikacji mobilnej TVP Sport, która została przygotowana z myślą o wymagających kibicach. Oprócz artykułów i materiałów wideo, tworzonych przez czołowych dziennikarzy TVP Sport, quizów, ogromnej bazie wyników, tabel i terminarzy, nowa aplikacja, to przede wszystkim transmisje najważniejszych wydarzeń sportowych bez dodatkowych opłat.

Źródło: Telewizja Polska

3 Comments on “Nowa aplikacja mobilna TVP Sport już dostępna”

  1. no jest faktycznie dobra aplikacja, funkcjonalna przede wszystkim i intuicyjna. ale i tak najwiekszym plusem jest to że po prostu można sport oglądać na żywo za darmo na telefonie, co jest znaczące dla człowieka który przebywa 16h dziennie poza domem

  2. Moim zdaniem świetny pomysł z aplikacją, bo grono osób lubi na bieżąco śledzić co się w sporcie dzieje, a tu mają taką możliwość.

  3. I tak tvp sport był moim ulubionym kanałem, a teraz w całości i to w wersji skompresowanej będe miał wszystko na wyciągnięcie dłoni

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *