„Sąsiedzkie Porachunki” – nowy mini serial telewizji Polsat

22 listopada o godz. 17:35 na antenie Polsatu wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowego mini-serialu z wątkiem edukacyjnym. „Sąsiedzkie Porachunki” to format, który w ciepły, familijny i humorystyczny sposób opowiada o życiu dwóch rodzin przez pryzmat ich sporów w obszarach związanych z oszczędzaniem, wydatkami, podatkami i finansami publicznymi. Na widzów czeka duża dawka dobrego humoru w wykonaniu znakomitych aktorów, m.in. Rafała Rutkowskiego, Moniki Dryl i Kasi Ankudowicz.

Sprawdź godziny emisji audycji „Sąsiedzkie Porachunki” w PROGRAMIE TV

„Sąsiedzkie Porachunki” to mini-serial obyczajowy z wyraźną linią komediową. Główni bohaterowie to mieszkający po sąsiedzku – Jola (w którą wciela się Monika Dryl) oraz Wojtek (w tej roli Rafał Rutkowski). Ich odmienne charaktery i podejście do życia powoduje, że nieustannie ścierają się ze sobą na wielu płaszczyznach.

Wojtek Nowakowski do życia podchodzi z pewną dozą nonszalancji. Ma wesołe usposobienie i ze wszystkiego robi sobie żarty. Do załatwiania spraw w urzędzie skarbowym podchodzi wyjątkowo sceptycznie. Stara się ich unikać jak ognia. Mimo często odmiennego zdania w jego decyzjach wspiera go żona Basia (w tej roli Katarzyna Ankudowicz). Z kolei Jola Orzech to kobieta zasadnicza, konserwatywna i zaradna, która znajdzie rozwiązanie każdego problemu. Takiego podejścia chce nauczyć swoich sąsiadów oraz męża Mariusza (granego przez Pawła Ławrynowicza). Swoje trzy grosze do rodzinnych przepychanek dorzucają także dzieci: dorastający syn Nowakowskich – Kamil (Bartosz Kędziora) oraz mała Ewa (Julia Kostow), córeczka Joli i Mariusza.

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

W serialu zobaczymy sytuacje bliskie każdej rodzinie, śmieszne dialogi, ale także sprytne rozwiązania i porady jak radzić sobie ze sprawami w urzędzie skarbowym. Każdy widz znajdzie tu coś dla siebie. Nowy mini-serial będzie liczyć 5 czterominutowych odcinków. Partnerem mini serialu jest Ministerstwo Finansów.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *