Nowa aplikacja Nickelodeon Play

Nickelodeon wprowadza na polski rynek bezpłatną aplikację Nickelodeon Play. Dzięki niej dzieci zyskają dostęp do kontentu Nickelodeon w dowolnym miejscu i czasie. Biblioteka Nickelodeon Play obejmuje katalog gier oraz setki godzin video – zarówno pełnych odcinków seriali znanych z anteny Nickelodeon, jak i oryginalnych krótkich form animacji. Bezpłatna aplikacja Nickelodeon Play jest elementem modelu Play Plex zapowiedzianego jesienią przez Viacom International Media Networks.

Nickelodeon Play umożliwia dzieciom dowolne poruszanie się po galerii kontentu. Biblioteka aplikacji Nickelodeon Play na start obejmuje ponad 120 pełnych odcinków i kilkanaście gier. Wśród dostępnych tytułów, widzowie znajdą m.in. „SpongeBob Kanciastoporty”, „Chica Vampiro. Nastoletnia wampirzyca”, „Niech żyje Król Julian”, „Game Shakers. Jak wydać grę”, „Wojownicze Żółwie Ninja”, „Bella i Buldogi”, czy „Sam & Cat”. Codziennie w aplikacji pojawiać się będzie nowa porcja rozrywki, w tym nowe odcinki programów i seriali.

Oddając ducha nieskrępowanej zabawy znanej z anteny Nickelodeon, aplikacja oferuje szereg interaktywnych elementów takich jak przycisk „nie dotykaj”, który po naciśnięciu uwalnia dodatkowe niespodzianki, które przypadną do gustu młodym użytkownikom.

Nickelodeon Play jest drugą po MTV Play aplikacją z portfolio Play Plex. W zbliżonej formie aplikacja funkcjonuje już z sukcesem na rynku niemieckim, a już wkrótce pojawi się w Danii, Szwecji i Norwegii. Aplikacja oferuje wiele dodatkowych funkcji umożliwiających ciekawe kooperacje komercyjne, np. reklamy video oraz formy niestandardowe takie jak „mistery items”, czyli zamieszczony na stronie głównej element dający możliwość dołożenia dodatkowych treści od partnerów lub angażujących kampanii. Nowa aplikacja działa na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android, jest możliwa do pobrania z Apple Store i Google Play.

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *