Nowa prowadząca kultowej „Gimnastyki porannej” w radiowej Jedynce

Aleksandra Żelazo to trenerka, nauczycielka jogi i pilatesu, prowadzi grupę sportową #ŻelazneDziewczyny, teraz będzie również motywować słuchaczy radiowej Jedynki do porannej rozgrzewki i zdrowego stylu życia. Najbliższy trening z Aleksandrą Żelazo na antenie Programu 1 Polskiego Radia oraz w streamingu wideo rozpocznie się w czwartek 18 kwietnia o godz. 5.50.

Joga daje mi spokój i równowagę. Dzięki fitnessowi mam atomową energię, a pilates to mój sposób na żelazną kondycję. Gdy dodam do tego zdrową, „zieloną” kuchnię, mam swoją receptę na bycie fit, a to dla mnie znaczy: sprawna i szczęśliwa. Razem damy sobie radę z każdym żelaznym wyzwaniem! – zapewnia nowa prowadząca „Gimnastykę poranną”.

Aleksandra Żelazo jest laureatką radiowego konkursu na prowadzącą tę audycję. Kandydatki wysyłały zgłoszenia wraz z 60-sekundowym demo, na którym prezentowały i komentowały proponowany przez siebie zestaw ćwiczeń. Jury, dokonując wyboru, wzięło pod uwagę oryginalność, kreatywność, pomysłowość, a także styl prezentowania się przed kamerą, sposób mówienia i poprawność językową.

„Gimnastyka poranna” na antenę radiowej Jedynki powróciła 1 lutego. Do aktywnego rozpoczęcia dnia zachęcają już: Piotr Galus oraz Łukasz Owczarski – młodzi i wysportowani propagatorzy zdrowego stylu życia. Audycja emitowana jest od poniedziałku do piątku o godz. 5.50. Streaming wideo dostępny jest na profilu Programu 1 Polskiego Radia na Facebooku.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *