Nowa ramówka Eurosportu 1 – „Okno na sport” na żywo, program o Kamilu Stochu, premierowe dokumenty i niezapomniane relacje

Od środy na antenie Eurosportu 1 codziennie o 21:00 będą pojawiać się premierowe odcinki programu „Okno na sport”. W realizowanym na żywo i w pełni zdalnie programie eksperci i komentatorzy Eurosportu rozmawiają z gwiazdami sportu. W środę widzowie będą mieli szansę poznać bliżej Igę Świątek. Programom towarzyszą niezapomniane relacje ze znakomitych wydarzeń sportowych związanych z dyscypliną, w jakiej specjalizują się kolejni goście. W nadchodzących tygodniach widzowie Eurosportu po raz pierwszy obejrzą serie dokumentów „Życie na podium” i „Małe kraje, wielki sport”.

Sprawdź ofertę kanału Eurosport 1 w PROGRAMIE TV

Eurosport 1 wprowadził zmiany w ramówce dostosowując program do preferencji polskich widzów. Codziennie o 21:00 stacja będzie pokazywać na żywo program „Okno na sport”, w którym jej komentatorzy i eksperci rozmawiają z wybitnymi sportowcami. W środę gościem Marka Rudzińskiego, Karola Stopy i Kacpra Merka będzie wschodząca gwiazda tenisa Iga Światek. Wprowadzeniem do kolejnych odcinków będą relacje z pasjonujących wydarzeń w dyscyplinach związanych z bohaterami programu. O 23:30 widzowie będą mogli obejrzeć powtórkę programu z dnia poprzedniego.

Stacja przypomni również serię „Kamil Stoch. Moja historia” – największą produkcję polskiego Eurosportu. Pięć odcinków programu pokazuje nieznane oblicze jednego z najlepszych skoczków narciarskich w historii, w tym początki jego miłości do skoków, przygotowania do kolejnych startów, a także prywatne pasje i zainteresowania.

W nadchodzących tygodniach Eurosport 1 po raz pierwszy pokaże dwie znakomite serie dokumentalne. „Życie na podium” to wspaniale opowiedziane historie mistrzów polskiego sportu, którzy zakończyli już kariery. Wśród bohaterów są m.in. takie legendy jak Otylia Jędrzejczak, Adam Małysz, Tomasz Sikora, Pawel Nastula, czy Szymon Kołecki. W serii „Małe kraje, wielki sport” widzowie odwiedzą najmniejsze państwa Europy i poznają lokalne środowisko sportowe.

Jako jeden z pierwszych rynków przywróciliśmy możliwość lokalnego kształtowania ramówek Eurosportu, aby dostarczyć naszym widzom jeszcze więcej znakomitych materiałów, dostosowanych do ich oczekiwań. Co wieczór zaprosimy ich do rozmowy z wybitnymi sportowcami w programie „Okno na sport” i przypomnimy najlepsze momenty emocjonujących wydarzeń sportowych. Mnogość dyscyplin, które relacjonujemy jest naszą ogromną siłą – dzięki temu możemy codziennie oferować widzom coś innego – podkreśla Dorota Żurkowska-Bytner, Członek Zarządu TVN Discovery Polska i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

Program „Okno na sport” jest realizowany w pełni zdalnie. Od środy kolejne odcinki będą miały premierę na żywo w Eurosporcie 1, a także w mediach społecznościowych stacji oraz w Eurosport Playerze. O 23:30 kanał pokaże powtórkę z dnia poprzedniego. Wśród gości programu byli już m.in. Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Bartosz Zmarzlik, Monika Hojnisz-Staręga, Kamila Żuk, czy Marcin Lewandowski.

Obok mającego stałe miejsce w ramówce telewizyjnej „Okna na sport” Eurosport realizuje w pełni zdalnie trzy kolejne formaty publikowane w mediach społecznościowych stacji, na stronie eurosport.pl oraz w Eurosport Playerze. W niedzielnym programie „Głosy Eurosportu” Filip Folczak i Kacper Merk będą rozmawiać o sporcie, życiu i karierze legendarnych komentatorów Eurosportu. Pierwszym bohaterem formatu był Marek Rudziński, a w minioną niedzielę widzowie mogli poznać bliżej Tomasza Jarońskiego. Codziennie od godzinie 10:00 stacja zaprasza widzów do wspólnej aktywności fizycznej w programie „Eurosport na zdrowie”. Użytkownicy Instagrama mogą od poniedziałku do piątku spotkać się na żywo z Kacprem Merkiem i jego gośćmi w programie „Kwadrans z”. W ciągu 15 minut reporter Eurosportu rozmawia ze znakomitymi sportowcami, a widzowie mają możliwość dużej interakcji zarówno z zaproszonymi, jak i prowadzącym. Do tej pory widzowie mogli przeżyć „Kwadrans z” m.in. Joanna Fiodorow, Karolem Kłosem czy Konradem Bukowieckim.

Źródło: Eurosport

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *