Pisankowy zawrót głowy w Polskim Radiu Dzieciom

Tuż po obchodach 5. urodzin i ogłoszeniu II Konkursu Dziecięcych Talentów Polskiego Radia Dzieciom, całodobowa stacja dla najmłodszych i ich rodziców zaprasza dzieci do udziału w wielkanocnym konkursie „​Pisankowy zawrót głowy”. Polskie Radio Dzieciom aktywnie włącza się do akcji #ZostańWDomu, zaprasza więc do słuchania audycji przez darmową aplikację mobilną, internet i odbiorniki DAB+.

„Pisankowy zawrót głowy” po raz drugi ogłoszony zostaje przez Polskie Radio Dzieciom. Zasady zabawy są proste: samodzielnie wykonane przez dzieci pisanki należy sfotografować, a dorośli umieszczają je w komentarzu pod tym postem na facebookowym profilu Polskiego Radia Dzieciom. Technika wykonania może być dowolna. W konkursie liczy się oryginalność, pomysłowość i wartość artystyczna. Czas nadsyłania wielkanocnych prac mija 14 kwietnia br.

5 zwycięskich, wybranych przez specjalną komisję zdjęć opublikowanych zostanie w piątek 17 kwietnia w mediach społecznościowych Polskiego Radia Dzieciom. Do wygrania atrakcyjne, radiowe gadżety! Udział w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Przypomnijmy, że każdego tygodnia Polskie Radio Dzieciom emituje ponad 100 premierowych audycji dla dzieci i rodziców, w tym m.in. audycje edukacyjne, podróżnicze, kulturalne i rozrywkowe oraz bajki, słuchowiska i podcasty. Dziennikarze Polskiego Radia Dzieciom za pośrednictwem mediów społecznościowych angażują słuchaczy do aktywnego udziału w audycjach oraz zachęcają do wspólnej zabawy w licznych konkursach i zagadkach udostępnianych w formie kolorowych grafik. Wszystkie audycje Polskiego Radia Dzieciom są źródłem wszechstronnej wiedzy, rozwijają w dzieciach wrażliwość na dźwięki i są bezpieczne – chronią najmłodszych przed niechcianymi bodźcami i informacjami, stacja nie emituje żadnych reklam. Dostępna w internecie szczegółowa ramówka pozwoli rodzicom na dokładne zaplanowanie dnia razem z Polskim Radiem Dzieciom!

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *