Nowa ramówka programu Trzeciego Polskiego Radia

W poniedziałek 8 lutego Radiowa Trójka rusza z nową zimowo-wiosenną ramówką. Odświeżona propozycja programowa to nie tylko zmiany godzin nadawania niektórych audycji, ale też zupełnie nowe programy, przygotowane przez nowych prowadzących. Nie zabraknie też lubianych przez słuchaczy głosów Piotra Barona, Marka Wiernika czy Aleksandry Kaczkowskiej.

­­– Nasza nowa ramówka będzie dopasowana do stałych odbiorców, ale też zaprezentuje świeże, nowoczesne spojrzenie na radio, które ma za zadanie zainteresować słuchaczy dotychczas z Trójką niezwiązanych. W tym celu zaprosiliśmy do współpracy nowe twarze – mówi Michał Narkiewicz-Jodko, Dyrektor Redaktor Naczelny Programu Trzeciego Polskiego Radia.

Wśród nowych prowadzących znajduje się między innymi Konrad Biliński – muzyk, producent i kompozytor, a od teraz również autor wieczornej audycji muzycznej „Akordy Alterowane” nadawanej w poniedziałki w paśmie Muzyka z Trójką.

„Trójka żąda debiutów”

Bardzo ważną częścią zimowo-wiosennej propozycji programu Trzeciego będzie również promocja debiutujących polskich wykonawców i zespołów, połączona z planami koncertowymi, dostosowanymi do sytuacji pandemicznej. – Chcemy dać szansę młodym muzykom, którzy mają talent, marzyli o tym, żeby wypłynąć na szersze wody, ale nie mieli gdzie – podkreśla dyrektor Michał Narkiewicz-Jodko.

Trójka profiluje się na nowe talenty, również aktorskie. W nowej ramówce znajdzie się audycja związana z piosenką aktorską. Program Trzeci ma w planach także poszerzenie i umocnienie obecności w sieci poprzez łączenie audycji nadawanych na antenie z multimedialnym contentem online oraz obecnością w mediach społecznościowych.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *